Kanal D Sabah Haberleri Sunucusu Seçil Özer Kimdir?

yorumsuz
68 views

Kanal D Sabah Bültenini 17 temmuz pazartesi günü sabahında yeni bir sunucumuz sunmuştu. Kanal D haberin eski sunucusu İrfan Değirmenci idi; fakat tatsız olaylar neticesinde Kanal D’de veda eden İrfan Değirmenci yerine gazeteci Emin Çapa sunuculuğa getirilmişti.

Kanal D Sabah haber bültenleri son 3 ayda 3. kez değişikliğe uğradı ve bu görev yeni sunucu Seçil Özer’e bırakıldı. Sadece pazar günü sabahları mı Kanal D Sabah Haberi Seçil Özer sunacak demeye kalmadan açıklama geldi ve Kanal D’de sabah haber bültenlerini artık güzel sunucumuzun yer alacağını açıkladı. Hafta içi her sabah saat 07:00 dan 09.00’a Seçil Özer’in sunumu aracılığı ile Kanal D haber izleyicilerine ulaşacak.

Kanal D Sabah Haberlerin de tüm son dakika haber ve gelişmelerini sunmakla kalmayıp aynı zamanda konusunda deneyimli ve yetenekli konuklar ve son dakika gelişen olaylar nazarında canlı bağlantılar ile Türkiye ve Dünya nın nabzı tutulacak. Emin Çapa’da bir önceki Kanal D’de haber sunucusu idi.

Sanat, spor, son dakika, bilişim, gelişim yani kısacası her konuyu ve her olayı ekranlara taşıyan Kanal D haber bülteni artık güzel sunucu Seçil Özer tarafından sunulacak.

 

Seçil Özer Kimdir?

 

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon bölümünü başarı ile bitiren Seçil Özer Kanal Türk televizyonlarında ilk deneyimini yaşadı. Skytürk ve Kanal 24’de haber muhabirliğine davet edilen Seçil Özer 2010 itibariyle ve halen Kanal D’de yerini almaktadır.

Kanal D’de Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı muhabirliği yapmış olan Seçil Özer en son Parlemento muhabirliği yapmış ve Anayasada ki değişen maddeleri araştırmış ve konu edinmiştir.  Kanal D de muhabirliğinden bu yana başarısı ve güzelliği ile ilgi odağı olmuştur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın