Kanal D Ramazan Bayramı Yayın Akışı

yorumsuz
62 views

Kanal D Ramazan Bayramı Yayın Akışı Ülkemizin en çok izlenen kanalları arasında yer alan Kanal D Ramazan Bayramı için özel bir yayın akışı izleyenleri karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ramazan Bayramında yayınlanacak olan programlarla ilgili hazırladığımız haberin detayları sizlerle..

Yayınlanan dizi ve programları ile birlikte yıllardır ülkemizin en çok tercih edilen kanallarından bir tanesi olmayı başaran ve reytinglerde sürekli üst sıralarda yer alan Kanal D ekranları ramazan bayramına özel hazırlanıyor. Birbirinden eğlenceli film ve programların yayınlanacağı Kanal D’ nin en çok dikkat çeken programlarından bir tanesi de Ufuk Özkan’ ın sunumuyla ekranlarda olmaya devam eden Ben Bilmem Eşim Bilir programı olacak.

25 Haziran Pazar günü başlayacak olan Ramazan Bayramı’nda her akşam yeni bölümleri ile ekranlarda olacak Ben Bilmem Eşim Bilir programının yanı sıra İrem Derici de Kanal D Ramazan Bayramı yayın akışında olacak.

Kanal D Ramazan Bayramı Yayın Akışı

25 Haziran Pazar, 26 Haziran Pazartesi ve 27 Haziran Salı günleri yayınlanacak olan ramazan bayramı programları bahsettiğimiz gibi Ben Bilmem Eşim Bilir ve İrem Derici ile Eğlenmene Bak olacak.

Ufuk Özkan’ın kendine has eğlenceli sunumuyla ekranlarda olan ve her anı heyecanla takip edilen Ben Bilmem Eşim Bilir programı bayram boyunca saat 15:45’te Kanal D ekranlarında olacak.

Bayram boyunca yayınlanacak olan programlarda bir tanesi de İrem Derici’nin sunuculuğunu yapacağı Eğlenmene Bak programı olacak. İrem Derici’nin ilk kez sunuculuk yapacağı Eğlenmene Bak programında birbirinden ünlü isimleri konuk olarak izleme fırsatı bulacağız.

Öte yandan Ben Bilmem Eşim Bilir programına da birbirinden ünlü isimler konuk olacak. Programa Alişan, Çağla Şikel, Dilber Ay, Ece Satıbol gibi isimler konuk olacak.

 

Ben Bilmem Eşim Bilir ve İrem Derici ile Eğlenmene Bak programlarının yanı sıra her akşam Kanal D ekranlarında birbirinden eğlenceli ve iddialı filmlerde olacak. Bayramı evlerinde geçirecek olanlar Kanal D’ yi tercih edebilir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın