Kanal D İki Yalancı 4. Bölüm Fragmanı

yorumsuz
106 views

Kanal D İki Yalancı 4. Bölüm Fragmanı . Kanal D ekranlarının yeni dizisi İki Yalancı şimdiden izleyicilerini etkisi altına almaya başardı. Yeni dizi İki Yalancı Kanal D ekranlarında saat 20.00 de her pazartesi akşamı yayın hayatına devam ediyor. İki Yalancı dizisi ile ilgili detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle.

Kanal D İki Yalancı 4. Bölüm Fragmanı

Kanal D İki Yalancı 4. Bölüm Fragmanı . İki Yalancı dizisi Kanal D ekranlarında yayın hayatına devam ediyor. Yeni dizi her pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Yeni bölümlerde Sercan ve Duygu kavuşabilecek mi? Yoksa hayatlarına farklı farklı şekillerde mi devam edecekler merak ediyoruz. Diziye yeni isimlerin de dahil olmasıyla dizide yeni aşklar olacak mı merak ediliyor. Sercan ve Duygu’ nun hayatı nasıl değişecek merak ediliyor. Gelişmeleri hep birlikte izleyip göreceğiz.

Yeni bölümlerle diziye yeni isimlerde dahil olmaya devam ediyor. Acaba yeni bölümlerde başka isimler de kadroya eklenecek mi merak ediliyor.

Yeni dizi İki Yalancı’ yı Kanal D ekranlarında pazartesi akşamları saat 20.00 de takip edebilirsiniz. Yeni bölümler ile ilgili gelişmeleri ve detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sakın kaçırmayın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 17 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın