Kanal 7 Zor Sevda Dizisinden Sonra Hangi Dizi Başlayacak?

yorumsuz
131 views

Kanal 7 Zor Sevda Dizisinden Sonra Hangi Dizi Başlayacak? Ülkemizin Hint dizileri ile son dönemlerde başarılı konuma gelen kanalı Kanal 7 Zor Sevda dizisinin bitiminin ardından yeni bir dizi ile daha sevenlerinin karşısında olmaya hazırlanıyor. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden ve 16.30’da yeni bölümleriyle yayınlanan Zor Sevda dizisi tartışmalı bir karar ile birlikte final kararı aldı ve 31 Temmuz Pazartesi günü yayınlanacak olan 65.bölüm ile final yapacak. Zor Sevda dizisinin bitiminin ardından yeni bir dizi daha başlayacak.

Hint dizileri ile reytinglerde önemli bir başarı elde eden Kanal 7’nin Zor Sevda dizisinin ardından hangi diziyi başlatacağı merak ediliyordu.

 

Kanal 7 Zor Sevda Dizisinden Sonra Hangi Dizi Başlayacak?

Tartışmalı bir şekilde final kararı alan Zor Sevda dizisinin ardından Kanal 7 ekranlarında Uttaran olan Kördüğüm dizisi ile yola devam edilecek. Çok yakında Kanal 7 ekranlarında olması beklenen Kördüğüm dizisinin bilgilerini sitemiz ayrıcalığı ile bulabilirsiniz.

Zor Sevda dizisinde ise final bölümünde önemli gelişmeler yaşanıyor. Razia Zoya’yı yakmak üzere ve her şey bitti derken bir anda çıka gelen Asaf Zoya’yı kurtarıyor! Bu sahneler ile final yapan Zor Sevda dizisi sevenlerine veda edecek.

Yeni başlayacak olan Kördüğüm dizisi ise farklı şartlar altında yaşayan iki kız kardeşin hayat hikayesini ele alacak olan dramatik bir dizi. 2008 yılında Hindistan’da büyük bir beğeni toplayan ve tam 7 yıl boyunca 2015 yılına kadar yayınlanmış olan Kördüğüm dizisi yakında Kanal 7 ekranlarında olacak. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın