Kalp Atışı Oğuz Kimdir? Ali Burak Ceylan Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Var Mı?

yorumsuz
118 views

Kalp Atışı Oğuz Kimdir? Ali Burak Ceylan Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Var Mı? Kalp Atışı dizisi Show Tv ekranlarında yayın hayatına devam ediyor. Kalp Atışı dizisi her cuma akşamı saat 20.00 de Show Tv ekranlarında yayınlanıyor. Yeni dizi şimdiden çok beğenildi ve izlenmeye devam ediyor. Dizi ile ilgili gelişmeler devam ederken Kalp Atışı dizisinin oyuncularından Oğuz karakteri kimdir isimli haberimiz sizlerle.

Kalp Atışı Oğuz Kimdir? Ali Burak Ceylan Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Var Mı?

Kalp Atışı Oğuz Kimdir? Ali Burak Ceylan Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Var Mı? Kalp Atışı dizisi her cuma akşamı saat 20.00 de Show Tv ekranlarında yayınlanıyor. Yeni dizi ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Çok yakında ekranlarda Eylül ve Ali Asaf aşkını izleyeceğiz. Bakalım ikili tüm engellere rağmen birleşebilecek mi merak ediliyor.

Kalp Atışı dizisindeki oyunculardan Oğuz karakteri kimdir şimdi onu inceleyeceğiz. Ali Burak Ceylan 1991 yılında İstanbul yılı doğumludur. Başarılı oyuncu Osman Yağmurdereli Sanat Akademisinde oyunculuk eğitimi almıştır. Ardından Kara Sevda dizisinde Tufan karakterini canlandırmıştır. Başarılı oyuncu şimdi ise Kalp Atışı dizisinde Oğuz karakterini canlandırıyor.

Kalp Atışı Oğuz Kimdir? Ali Burak Ceylan Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Var Mı?

Kalp Atışı dizisi ile ilgili detayları ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Konu ile ilgili sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 16 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın