Kalp Atışı Esma’nın Kafesinin Bulunduğu Yer Neresi?

yorumsuz
218 views

   Dizinin yapımını MF Yapım‘ın imzaladığı ekranların yeni dizisi Kalp Atışı Show Tv’deyerini aldı bile dizinin senaryosu Makbule Kosif ve Eda Tezcan‘ın  birlikte yazdığı ve düzenlediği diziyi Yusuf Pirhasanyönetmenliğinde çekilecek.

Dizinin başrollerini Öykü Karayel ve Gökhan Alkan üstleniyor.

Dizinin kadroda ki isimleri şu şekilde Öykü Karayel, Gökhan Alkan, Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Barış Aytaç, Metin Coşkun, Vedat Erincin, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Barış Aytaç, Başar Doğusoy, Burcu Türünz, Ceylan Ceylan, Erdem Kaynarca ve Rüçhan Çalışkur.

Ekranların yeni dizisi Kalp Atışı 29 Haziran Perşembe saat 20:00 itibari ile Show Tv ekranlarında.

Kalp Atışı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Dizi senaryosu egede ki bir lise de başlamakta. Eylül ve Ali Asaf’ınayrıldığı yer oluyor. Tekrar kaderlerinin kesiştiği yer ise İstanbul ‘un ünlü hastanelerinden biri.

Kalp Atışı Dizisi Konusu

 Yetenekli bir beyin cerrahı olan Eylül, hastane girişinde kargaşa çıkaran saldırgan grup doktora zorbalık yapmaya çalışınca Eylül bu gruba haddini bildirir ve hikayesini anlatmaya başlar.

Bir çok okuldan asi ve sert davranışları ile öğretmen ve görevlilerin uğraşmak istemediği bir öğrenci olan Eylül. Gittiği okulda da kovulan eylül ün babası onu canı yanana kadar döver fakat bir damla göz yaşı bile dökmez. Pansiyonda çalışan babaannesi eylüle bir ev açar ve mucize gerçekleşir. Çok başarılı bir doktorken taşrada bir okulda öğretmenlik yapmaya karar veren fakat nedeni anlaşılmayan doktor Ali AsafDenizoğlu, Eylülün hayatında destek olur ve onun cerrah olmasını sağlar. Eylül e olan duygularının farkında olan fakat açıklamayan ve hayatına yön vermesini sağlayan Ali Asaf Eylül ün gitmesine mâni olmaz. Eylül çoktan bu adama âşık olmuştur bile.  Fakat bu ikilinin kaderi tekrar birleşir ve İstanbul un en ünlü hastanesinde tekrar karşılaşırlar.

  Kalp Atışı Esma’nın Kafesi Nerede? İstanbul’da Nerede?

Eylül’ün en yakın dostu olan Esma hastaneye yakın olan bir kafenin sahibidir. Eylül bu kafeye sıkça gelmekte ve yardım etmektedir. Kafenin ikinci yetkilisi bile diyebiliriz.

Yapımcılar diziyi farklı farklı yerlerde çekmekteler. Kafe ile ilgili detaylı çekim yeri bulamadık fakat çoğu takipçi Kadıköy de moda da olduğunu tartışmakta ama dizi ekibinden gelen kesin bir açıklama değil.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın