Kalp Atışı Bahar Kimdir? Ege Kökenli Hangi Diziye Geçti?

yorumsuz
56 views

Kalp Atışı Bahar Kimdir? Ege Kökenli Hangi Diziye Geçti? Kalp Atışı dizisi ekranlarda hız kesmeden yayın hayatına devam ediyor. Sevilen dizi Kalp Atışı’ nda yayınlanan son bölümünde çok farklı olaylar yaşanmaya devam ediyor. Kalp Atışı dizisinin yayınlanan son bölümlerinde birçok karakter ekranlara veda etti. Kalp Atışı dizisinde Bahar karakterini canlandıran Ege Kökenli diziden ölerek ekranlara veda etti. Bakalım yeni bölümlerde neler neler olacak hep birlikte izleyip göreceğiz. Kalp Atışı dizisi ile ilgili detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle.

Kalp Atışı Bahar Kimdir? Ege Kökenli Hangi Diziye Geçti?

Kalp Atışı Bahar Kimdir? Ege Kökenli Hangi Diziye Geçti? Kalp Atışı dizisi yeni sezonda da ekranlarda yer alacak mı merak ediliyor. Kalp Atışı dizisinde yer alan Bahar karakteri ölerek ekranlara veda etti. Artık yeni bölümlerde Bahar karakterini canlandıran Ege Kökenli yer almayacak.

Ege Kökenli Kimdir?

Kalp Atışı Bahar Kimdir? Ege Kökenli Hangi Diziye Geçti?

Ege Kökenli 20 Mart 1993 yılı Kırklareli ili doğumludur. Küçük yaşlardan beri tiyatroya ilgi duyan Ege Kökenli bale , basketbol ve atletizm ile ilgilenmiştir. Birçok başarılı projede yer alan Ege Kökenli Öğretmen Kemal , Yahşi Cazibe , Çalıkuşu , Güneşin Kızları , Asla Vazgeçmem , Kalp Atışı dizilerinde yer aldı.

Bakalım Ege Kökenli yeni sezonda yeni bir projede yer alacak mı hep birlikte izleyip göreceğiz. Detaylar ve gelişmeler için sitemizi ve haberlerimizi takipte kalınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 8 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın