Kalbimin Sultanı Dizisi Nerede Hangi Şehirde Çekiliyor?

yorumsuz
14 views

Kalbimin Sultanı Dizisi Nerede Hangi Şehirde Çekiliyor? Yakında Star TV ekranlarında başlayacak olan ve hazırlıkları da devam eden Kalbimin Sultanı dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin nerede çekildiği sorusunun cevabı haberimizde!

 

Ülkemizin en çok izlenen kanalları arasında yer alan Star Tv’den yepyeni bir dizi daha geliyor. Yeni sezona oldukça iddialı bir şekilde girmek isteyen ve bu doğrultuda da ilk olarak Börü dizisinin tanıtımını yayınlayan Star Tv’nin yeni dizisinin ismi ise Kalbimin Sultanı oldu.

Osmanlı Devleti dönemini ele alacak olan Kalbimin Sultanı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak olan isimler ise Ali Ersan Duru, Alexandra Nikiforeva gibi isimler olacak. Kalbimin Sultanı dizisinin nerede çekildiği sorusunun cevabını sizler için yanıtladık.

 

Kalbimin Sultanı Dizisi Nerede Hangi Şehirde Çekiliyor?

Osmanlı Devleti döneminde geçecek olan Kalbimin Sultanı dizisi için genellikle platolar tercih edilecek. Çekimlerinin bir kısmının Topkapı Sarayında gerçekleşmesi planlanan Kalbimin Sultanı dizisinin bu doğrultuda izinleri almak için çalışmalara başladığı belirtiliyor.

Öte yandan b planı olarak da deniz kenarında bir yalı da düşünülüyor. Şayet Topkapı Sarayında çekimler gerçekleşmezse Kalbimin Sultanı dizisinin çekimleri bir yalıda devam edecek.

Yakında Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kalbimin Sultanı dizisinin cast ve senaryo çalışmaları devam ediyor. Gerekli bilgileri sizlerle birlikte paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın