Kaçak Dizisi Oyuncu Kadrosu Başrol Oyuncusu

yorumsuz
22 views

Kaçak Dizisi Oyuncu Kadrosu Başrol Oyuncusu Yeni sezon öncesinde yeni dizi haberleri almaya devam ediyoruz. 2017-2018 yayın döneminde ekranlarda olmaya hazırlanan dizilerden bir tanesi de Kaçak dizisi olacak. Dizinin oyuncu kadrosu ve başrolünde yer alan isimle ilgili haberimiz sizlerle..

 

Daha önce Zerda, Bir İstanbul Masalı, Tatar Ramazan, Aramızda Kalsın, Bodrum Masalı gibi dizilerin yapımcılığını üstlenen TMC Film’den yepyeni bir dizi daha geliyor. Dizinin ismi ise Kaçak olacak. Yakında çekimlerine başlanacak olan Kaçak dizisinden ilk bilgileri sitemiz ayrıcalığı sizlerle paylaşıyoruz.

Senaryosunu Selin Tunç’un üstleneceği Kaçak dizisinin reji görevini ise  ülkemizin usta oyuncularından olan Uğur Yücel yapacak. Ekim ayında Star Tv ekranlarında olması planlanan Kaçak dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak isimler merak ediliyor.

 

Kaçak Dizisi Oyuncu Kadrosu Başrol Oyuncusu

Kaçak dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak isimler için seçmeler henüz başlamadı ancak başrol oyuncusu belli oldu. Dizinin rejisi için görev alacak olan usta oyuncu Uğur Yücel Kaçak dizisinin başrol oyuncusu olacak.

Uğur Yücel 26 Mayıs 1957 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Vanlı olan ve İstanbul Belediyesi Konservatuarı tiyatro bölümünden mezun olan Uğur Yücel ilk film tecrübesini ise Fahriye Abla filmi ile yaşamıştır. Son olarak İçerde dizisinde Kudret rolüne hayat veren Uğur Yücel sayısız film, dizi ve tiyatro oyununda rol almıştır. Kaçak dizisi yakında Star Tv’de!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 4 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın