İşte Benim Stilim Ne Zaman Final Yapacak?

yorumsuz
159 views

TV8 ekranlarının beğenilen yarışma programı İşte Benim Stilim sansasyonel yarışmacıları ile yayın hayatına devam ediyor. İşte Benim stilim yarışma programının 10. bölüm sonrasında final yapacağı duyuruldu. Jüri koltuğuna baktığımızda Ivana Sert, Kerimcan Durmaz, Kemal Doğulu gibi ünlü isimlerin yer aldığı yarışmada Öykü Serter sunuculuğu üstleniyor. İşte benim stilim’de sona yaklaşıldı.

İşte Benim stilim yarışması yarışmacıları olduğunu açıklaması üzerine final kararı alındığı akıllara geldi. Yürü isterse eleme yapılabileceğini ve her şeyin jüride bittiğini söyleyen Öykü Serter final sinyal.eri verdi

İşte Benim stilim yarışmasının en popüler jüri üyesi olan Nur Yerlitaş yaşadığı bazı olaylardan dolayı yarışmadan ayrılmıştı. Nur Yerlitaş’ın gitmesi üzerine bıraktığı boşluğu doldurmak adına ünlü Kerimcan Durmaz getirildi. Kerimcan Durmaz’ın yarışmaya katılmasının ardından reytinglerini bekleniyor. Ancak beklenen durum gerçekleşmedi ve istenilen başarı seviyesi yakalanamadı. Böyle olunca programın yapım ekibi final yapma kararı aldı. İşte Benim stilim yarışması uzun bir serüvenin ardından yoluna son veriyor ve final yapıyor.

Işte Benim stilim’de haftanın en az puanı olarak son 3 e kalan isimler Duygu ve Deniz bir de Tuğçe isimli yarışmacı oldu yarışmacılar Duygu’nun ismini vererek yarışmacı koltuğuna geri getirdi. Birlikte jüri karşısında çıkmasının ardından Deniz jürinin kararı ile programdan ayrıldı. Kemal Doğulu Deniz’in tükendiğini ve burada olmanın onun zorladığını ifade etti. Genelde iyi giyinen fakat son zamanlarda performansının düştüğünü söyleyen jüri üyeleri denize veda etti.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın