İşte Benim Stilim Nazlı Hamarat Kimdir Kaç Yaşında

yorumsuz
107 views

TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam eden İşte Benim Stilim programının bir dönem öne çıkan isimlerinden bir tanesi de Nazlı Hamarat olmuştu. Zaman zaman gündeme gelen Hamarat ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu TV8’de her bölümü merakla takip edilen İşte Benim Stilim programı ile ilgili bilgileri sizler için hazırlamaya devam ediyoruz. Programın bir dönem yarışmacılarından olan Nazlı Hamarat’ı sizler için yakından tanıdık.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz’ın kardeşi Emir Şaşmaz’ın da eski eşi olan ve 2012 yılında Şaşmaz’dan beni teflon tavayla dövdü gerekçesiyle şikayetçi olan Nazlı Hamarat ile ilgili Pana Film şu açıklamayı yapmıştı;

“Son günlerde basında ve internet sitelerinde yer alan “Necati Şaşmaz’ın eski yengesi” merkezli haberler doğrultusunda, aynı konu daha önce de benzer şekilde gündeme getirildiğinde yapmış olduğumuz açıklamayı zorunlu olarak tekrarlama gereği duyuyoruz. Metinlerde bahsi geçen kişilerle Necati Şaşmaz’ın hiçbir akrabalık bağı ve tanışıklığı bulunmamaktadır. Bu asılsız haberlerin bir gerçeğe dayandırılmadan konu edilmemesi hususunda bir bilincin oluşması temennimizdir. Kamuoyuna duyurulur”

 

Yarıştığı dönemde İşte Benim Stilim’de de büyük eleştiriler alan Nazlı Hamarat ile ilgili bilgiler ise şu şekilde;

Nazlı Hamarat Kimdir?

1989 yılında Bandırma’da dünyaya gelen Nazlı Hamarat Ege Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon bölümü mezunudur. İstanbul’da yaşayan ve okula her gün uçakla gidip gelen Nazlı Hamarat aynı zamanda lüks kıyafetlere olan düşkünlüğü işe biliniyor.

Spikerlik denemeleri yapan ancak başarılı olamayan Nazlı Hamarat bir dönem şarkıcılık da denemiştir. Pitbull ile bir düet yapacağım iddiası ile şarkıcılığa soyunan Nazlı Hamarat burada da başarılı olamamıştı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın