İstanbullu Gelin Yeni Sezon? İstanbullu Gelin Ne Zaman Başlayacak?

yorumsuz
155 views

İstanbullu Gelin Yeni Sezon? İstanbullu Gelin Ne Zaman Başlayacak? İstanbullu Gelin dizisi yeni sezonu ne zaman başlayacak merakla bekleniyor. 16. Bölümle 16 Haziran cuma akşamı sezon finali yapan dizinin yeni sezonda ne zaman başlayacağı merakla bekleniyor. Dizinin yeni sezon tarihi? Yeni sezonda neler olacak? İşte İstanbullu Gelin dizisi ile ilgili merak edilenler haberimizde.

İstanbullu Gelin Yeni Sezon? İstanbullu Gelin Ne Zaman Başlayacak?

İstanbullu Gelin Yeni Sezon? İstanbullu Gelin Ne Zaman Başlayacak? İstanbullu Gelin yeni sezonda Eylül ayında Star TV ekranlarına yeniden yerini alacak. Dizinin kesin yeni sezon tarihi belli olmasa da Eylül ayı cuma günü başlayacağı kesinleşti.
Star TV’ nin sevilen dizisinin oyuncu kadrosunda Özcan Deniz, Aslı Enver, Özge Borak bulunuyor. Sevilen dizinin son bölümlerde reytingleri de artış göstermişti. Yeni sezonda dizi kadrosuna yeni ünlü isimlerin katılması bekleniyor. Merakla beklenen yeni sezonda katılacak ünlü isimler açıklandığında sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Star TV ekranlarının sevilen dizisi İstanbullu Gelin yeni sezona Eylül ayında ekranlarda yerini alacak. 17. bölümle Eylül ayında ekranlara gelecek olan dizinin yeni bölümleri ve oyuncu kadrosundaki değişiklikler merakla bekleniyor. Özcan Deniz , Aslı Enver ve Özge Borak dizide yerini almaya devam edecek.
Dizinin yeni bölümleriyle yeni sezonda cuma akşamları ekrana gelmesine karar verildi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın