İstanbullu Gelin Murat ölecek mi 13.bölüm fragmanı öldü mü?

yorumsuz
102 views

İstanbullu Gelin 13.bölümde şok kaza Murat ölecek mi yeni bölümde inanılmaz kaza herkesi şok edecek, işte o fragman ve ayrıntılar.

Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan dizide yeni bölümde torun bereketi yaşanıyor. Emir’in Esma Sultan’ın torunu olduğu ortaya çıkmıştı. Süreyya ise bebek bekliyor. Geçtiğimiz bölümde diğer gelininde hamile olduğu ortaya çıkınca konak bir anda bereketlendi.

Oldukça güzel gelişmelerin yaşandığı dizinin yeni bölüm fragmanında Süreyya, Begüm ile Faruk’u yakın bir şekilde görünce çok canı sıkılacak ve yeni bir kavga başlayacak gibi görünüyor.

Begüm’ün Süreyya’ya geçtiğimiz bölümde yardımcı olması ve bebeği konusunda onu desteklemesi Süreyya’yı mutlu etmişti fakat Faruk ile Begüm’ün yakın olarak görünmesi işleri tam tersi yönünde değiştirecek.

Ayrıca dizide bir önemli gelişmede fragmanda görülen motor kazası olacak. Her ne kadar fragmanda yüzü görülmese de Murat’ın motosiklet ile kaza yaptığı düşünülüyor.

Murat’ın ölüm tehlikesi demek tüm konağın etkileneceği bir gelişme olarak yorumlanabilir.

Yakışıklı oyuncu Berkay Hardal’ın hayat verdiği Murat karakteri için zor bir bölüm olacak. Peki Berkay Hardal kimdir?

Berkay Hardal; İstanbullu Gelin dizisinde Murat karakterine hayat vermektedir. 18 Kasım 1996 tarihinde dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Ümit Çırak’tan oyunculuk eğitimi almıştır.

1,78 boyunda olan Berkay Hardal 75 kliogram ağırlığındadır. Oyunculuk kariyerine İstanbullu Gelin dizisi ile başlamıştır.

Fragmanda kaza yaptığı görülen Murat’ın iyileşmesi yada ölmesi hakkında bir tüyo bulunmuyor. Bakalım yeni bölümde neler olacak? İstanbullu Gelin dizisi heyecan dolu bir şekilde devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın