İşler Güçler Dizisi Tekrar Bölümleri Ne Zaman Hangi Kanalda?

yorumsuz
88 views

İşler Güçler Dizisi Tekrar Bölümleri Ne Zaman Hangi Kanalda? Ülkemizin sevilen dizileri arasında yer alan ve yayınlandığı süre zarfı boyunca her bölümü keyifle takip edilen İşler Güçler dizisi tekrar bölümleri ile yayınlanmaya ve sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İşte detaylar..

 

Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği yönetmenliğini ise Selçuk Aydemir’in yaptığı İşler Güçler dizisinin oyuncu kadrosunda Ahmet Kural, Murat Cemcir, Sadi Celil Cengiz, Ceren Moray, Gaye Gürsel, Yılmaz Gruda, Burak Satıbol, Ayhan Taş, Yeliz Şar ve Korhan Herduran gibi isimlerin yer aldığı yerli komedi dizisi uzun bir sürenin ardından tekrar bölümleriyle yayınlanmaya hazırlanıyor.

Yayınlandığı süre zarfı boyunca Star Tv’nin vazgeçilmezleri arasında yer alan İşler Güçler dizisinin tekrar bölümlerinin ne zaman başlayacağı ve hangi kanalda yayınlanacağı merak ediliyor.

 

İşler Güçler Dizisi Tekrar Bölümleri Ne Zaman Hangi Kanalda?

Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz’in kendi isimleriyle kendilerini canlandırdıkları ve oynadıkları dizilerde tutunamadıkları hikayeyi ele alan İşler Güçler dizisi yapı itibariyle bir komedi dizisi olarak hayranlarının karşısına çıkmıştı.

Gerek oyuncu kadrosu gerek de işlenen kadro ile birlikte oldukça sevilen İşler Güçler dizisi tekrar bölümleriyle yayınlanmaya hazırlanıyor. Genellikle reality programlarıyla izleyenlerinin karşısına çıkan TLC İşler Güçler dizisinin tekrar bölümlerini yayınlayan kanal olacak.

İşler Güçler dizisi 18 Eylül Pazartesi akşamından itibaren hafta içi her akşam saat 23.15’de TLC ekranlarında olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 4 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın