İsimsizler Yeni Sezon Başlama Tarihi(2017 2018)

yorumsuz
83 views

İsimsizler oldukça orijinal konusu ve senaryosu ile izleyiciyi kendine bağlamış durumda.

Fatih herkesin oldukça başarılı ve umut veren genç bir diplomat adayıdır. Türkiye’nin yurt dışı temsilciliğine atanır ve greve başlamak üzere olan genç diplomatın tam görevine başlaması üzerine virankaya dan gelen acı haberle yıkılır ve hayatının akışını değiştirir. Virankaya da bulunan kaymakamı şehit edilir. Fatih ise kaymakamın kendisine güveni ve desteği ile onun yerine kaymakam olmaya karar verir.

Ülkesinin ferahı ve huzuru adına masa başı rahat bir işi bırakmış onun yerine cesurca savaşmayı seçmiştir, yüreğinde vatan millet sevdası barındıran karakterimiz 7 kişi ile oluşan bir kadro ile Virankaya’ya doğru yola çıkarlar.

Kanal D ekranlarında finali beklenen ama son anda severlerine sürpriz yaparak yeni sezona hazırlanan dizi 19 Haziran pazartesinde 13. bölümü ile sezon sonu bölümü ile ekranlara veda etti.

İsimsizler Reytingleri Belli Oldu

Kanal D de yayınlanan İsimsizler’in ilk bölüm reyting sayısı belli oldu. İsimsizler 27 Mart Pazartesi 1. bölümü ile 5.84 reyting ile 5. Olarak yer alırken, İsimsizler dizisini 27 mart pazartesi tarihinde dizi severlerin sadece %12’si izledi. Bu reyting yapımcı ve oyuncuları üzdü. Çoğu kez final yapması gündeme gelen dizi son anda anlaşma yaparak yeni sezona başlama kararı aldı.

Türk Televizyon kanalları dizi ekipleri Eylül’ün ikinci haftası ve Haziran’ın üçüncü haftası aralıklarında en yüksek reytingleri aldığı zamanları yaşıyor. Ardından diğer haftalar ise yüksek bir çıkış ve ya düşüş yaşıyorlar. Bundan dolayı yapımcıların kafasında hazır bir plan oluşmuyor. 19 haziranda sezon sonu yapan dizi eğer gününü değiştirmez aynı günde devam ederse 18 eylül 2017 pazartesi 14. bölümü ile izleyenleri ile buluşmasını planlıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın