İsimsizler İlayda Çevik Ayrıldı mı?

yorumsuz
45 views

İsimsizler İlayda Çevik Ayrıldı mı ? İsimsizler oldukça orijinal konusu ve senaryosu ile izleyiciyi kendine bağlamış durumda.Fatih herkesin oldukça başarılı ve umut veren genç bir diplomat adayıdır. Türkiye’nin yurt dışı temsilciliğine atanır ve göreve başlamak üzere olan genç diplomatın tam görevine başlaması üzerine Virankaya’dan gelen acı haberle yıkılır ve hayatının akışını değiştirir. Virankaya da bulunan kaymakamı şehit edilir. Fatih ise kaymakamın kendisine güveni ve desteği ile onun yerine kaymakam olmaya karar verir.

Ülkesinin ferahı ve huzuru adına masa başı rahat bir işi bırakmış onun yerine cesurca savaşmayı seçmiştir, yüreğinde vatan millet sevdası barındıran karakterimiz 7 kişi ile oluşan bir kadro ile Virankaya’ya doğru yola çıkarlar.

İsimsizler İlayda Çevik Ayrıldı mı

İsimsizler Yaprak Dökümü İlayda Çevik Ayrıldı mı?

Kanal D ekranlarında finali beklenen ancak son anda severlerine sürpriz yaparak yeni sezona hazırlanmaya başladı. Dizi 19 Haziran pazartesinde 13. bölümü ile sezon sonu bölümü ile ekranlara veda etti. İsimsizler dizisinin 12 Haziran pazartesi ekranlarda yayınlanan bölümünde; Yıldız‘ı arayan İstihbarat başkanı Kaymakam Fatih’e içlerine sızmış bir teröristin ismini vererek adres yollamıştı.

Afranın yıldız uçurumdan düşerken kızım diye bağırması aslında yıldızın babasının afran olduğunu ve afran kızını korumak için gizlice fatih e yardım edecektir. Fakat başarılı olamayacak ve kızının ölümünü izleyecektir.

Fragmanda da belli olduğu üzere yıldız karakteri ölüyor ve İlayda Çevik diziye veda ediyor. Yani gelecek sezon daha intikamcı ve hırslı bir fatih göreceğimiz kuşkusuz. Kardeşini kaybeden fatih bunun intikamını almak için her şeyi göze alacak diye düşünüyorum yani yeni sezonda da beklentimiz büyük diziden.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın