İsimsizler 15 Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı Kanal D

yorumsuz
48 views

İsimsizler 15 Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı Kanal D . İsimsizler dizisi yeni sezon hayatına başladı. Bakalım yeni sezonda da beklenilen ilgiyi görebilecek mi merak ediliyor. İsimsizler dizisi ekranlarda yeni sezonda yerini almaya devam edecek. Bakalım İsimsizler dizisi yeni bölümlerinde neler olacak. Yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yerini almaya devam edecek olan dizi pazartesi günleri saat 20.00 de ekranlarda yayınlanmaya devam edecek. Detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle.

İsimsizler 15 Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı Kanal D

İsimsizler 15 Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı Kanal D

İsimsizler 15 Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı Kanal D . İsimsizler dizisi Kanal D  ekranlarında yeni sezonda yerini alacak. Yeni bölümleri ve ekranlarda yer almaya devam eden dizi yeni oyuncuları ile de dikkatleri üzerine çekecek. Hande Soral’ ın da kadroya eklenmesi ile oyuncu kadrosu oldukça beğeniliyor. Yeni sezonda da ekranlarda yer almaya devam edecek olan dizinin yeni bölümleri merakla bekleniyor.

İsimsizler dizisi yeni sezonda da yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yerini alacak. Pazartesi günleri ekranlarda yerini almaya devam edecek olan dizide bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak. Yeni sezonda Mert Öcal , Kürşat Alnıaçık ve Hande Soral’ ın İsimsizler dizisinin kadrosuna dahil olması ile sevilen dizi yeni sezon hayatına 11 Eylül pazartesi günü başladı.

İsimsizler dizisi ile ilgili gelişmeleri ve detayları haberlerimizde sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Detaylar ve gelişmeler için sitemizi ve haberlerimizi takip ediniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın