İlk Buluşma Hangi Kanalda Saat Kaçta

yorumsuz
421 views

İlk Buluşma Hangi Kanalda Saat Kaçta . İlk Buluşma programı iki ünlü ismin sunuculuğunda izleyicileri ile buluşmaya devam ediyor. Program kameralarla dolu bir mekanda çekiliyor. Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever’ in sunduğu program 25 haziranda saat 22.00 da yeni bölümü ile yeniden ekranlarda yerini alacak. Kozmik bir odadan kulaklıklar ile iletişim kuruluyor. Ve bir şaka kurbanı hiçbir şeyden habersiz. Şakadan haberi olan diğer kişi ile birlikte para ödülünü kazanmak için türlü zor aşamalı testlerden geçecekler.

İlk Buluşma Hangi Kanalda Saat Kaçta

İlk Buluşma Hangi Kanalda Saat Kaçta . 25 Film yapımcılığı tarafından yapılan yeni yarışma programı İlk Buluşma Fox Tv ekranlarında yayın hayatına devam ediyor. Daha önce ekranlarda yer alan Şanslı Masa programına benzer özellikler taşıyan yarışma ekranların vazgeçilmez yarışma programlarından biri olması bekleniyor.

İlk Buluşma Hangi Kanalda Saat Kaçta

Sinan Çalışkanoğlu Kimdir?

Sinan Çalışkanoğlu 26 Ocak 1978 yılı İstanbul doğumludur. Akademi İstanbul Tiyatro bölümünü bitirmiştir. Bolca reklam filmi ve tiyatroda oynamıştır. Pera Güzel Sanatlar merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Çeşitli dizi ve filmlerde de rol alan başarılı oyuncu şuan ise İlk Buluşma yarışma programında sunuculardan birisidir. Selena dizisi ile ün kazanan başarılı oyuncu Selena dizisinde Hades karakterini canlandırmıştır. Birçok farklı projede yer alan başarılı oyuncunun projelerinden bazıları Selena , Garanti Bankası Reklamı , Opet Reklamı , Türk Malı , Şanslı Masa , İncir Reçeli 2 , Sabit Kanca , Kapış Kapış.

2010 yılında Türk Malı dizisinde oynamış ve tanınmıştır. Dizide Yarcan isimli karakteri canlandıran başarılı oyuncu ününe ün katmıştır.

2011 de ise Şanslı Masa isimli yine bu yarışma programı formatına benzeyen bir yarışma programında sunuculuk yapmıştır.  2013 yılında ise Kapış Kapış isimli yarışma programının sunuculuğunu yapmıştır.

2007 yılında Yeşim Ceren Bozoğlu ile evlenmiştir ve 2010 yılında da ayrılmıştır.

8 Temmuz 2013 yılında ikinci evliliğini yaparak Tuğba Sarıünal ile evlenmiştir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın