İki Yalancı Yağmur Tanrısevsin Kimdir? Yağmur Tanrısevsin Kimdir?

yorumsuz
49 views

İki Yalancı Yağmur Tanrısevsin Kimdir? Yağmur Tanrısevsin Kimdir? İki Yalancı dizisi Tükenmezkalem yapım tarafından çok yakında Kanal D ekranlarında yerini alacak. Yönetmen koltuğunda Eda Teksöz oturuyor. Müziklerini ise Kıraç yapıyor. Oyuncu kadrosunda ise birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Dizinin 2017-2018 de ekranlarda olması bekleniyor. İşte İki Yalancı dizisiyle ilgili detaylar haberimizde.

İki Yalancı Yağmur Tanrısevsin Kimdir? Yağmur Tanrısevsin Kimdir?

İki Yalancı Yağmur Tanrısevsin Kimdir? Yağmur Tanrısevsin Kimdir? İki Yalancı dizisi çok kısa süre sonra Kanal D ekranlarında yerini alacak. Dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Bunlardan bazıları Keremcem , Yağmur Tanrısevsin , Serhan Arslan , Hazal Şenel , Koray Erkök , Pınar Karaman , Ahmet Kayakesen , Rahmi Dilligil , İnci Şen , Şebnem Gürsoy , Tuna Arman , Selçuk Sazak , Erol Aydın , Aykut İspir , İlsu Olcahan Kubak yer alıyor. Serkan ile Duygu’ nun kara sevdasını konu alacak dizi başlardan her şeyden habersiz bir şekilde bir araya gelen çiftimizi konu alır. Bir şeyden habersiz Bodrum’ a gelen ikilinin bir anda tüm hayatı yalanlar içinde kalır. Bir süre sonra söyledikleri bu yalanlar içerisinde ayrılmak zorunda kalan çifti acaba neler bekliyor.

Yağmur Tanrısevsin Kimdir?

İki Yalancı Yağmur Tanrısevsin Kimdir? Yağmur Tanrısevsin Kimdir?

Yağmur Tanrısevsin 24 Ağustos 1990 yılı Mersin doğumludur. Aslen Mersinli olan başarılı oyuncu ilkokul , ortaokul ve liseyi Mersin’ de okumuştur. 2010 yılında İstanbul’ a gelen başarılı oyuncu Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümünde okumuştur. 2011′ de Adını Feriha Koydum dizisiyle oyunculuk hayatına giriş yapmıştır.  Ardından Pis Yedili , Kaçak , Güneşi Beklerken gibi dizilerde oynamıştır. Başarılı oyuncu şimdi ise İki Yalancı dizisinin başrol oyuncusu olarak Kanal D ekranlarında yerini almaya hazırlanıyor.

İki yalancı dizisi 10 Temmuz Pazartesi saat 20.00 de Kanal D ekranlarında yerini alacak. İki Yalancı dizisi ile ilgili gelişmeleri ve detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın