İki Yalancı Keremcem Kimdir? Keremcem Kimdir?

yorumsuz
54 views

İki Yalancı Keremcem Kimdir? Keremcem Kimdir? İki Yalancı dizisi Tükenmezkalem yapım tarafından çok yakında Kanal D ekranlarında yerini alacak. Yönetmen koltuğunda Eda Teksöz oturuyor. Müziklerini ise Kıraç yapıyor. Oyuncu kadrosunda ise birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Dizinin 2017-2018 de ekranlarda olması bekleniyor. İşte İki Yalancı dizisiyle ilgili detaylar haberimizde.

İki Yalancı Keremcem Kimdir? Keremcem Kimdir?

İki Yalancı Keremcem Kimdir? Keremcem Kimdir? İki Yalancı dizisi çok kısa süre sonra Kanal D ekranlarında yerini alacak. Dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Bunlardan bazıları Keremcem , Yağmur Tanrısevsin , Serhan Arslan , Hazal Şenel , Koray Erkök , Pınar Karaman , Ahmet Kayakesen , Rahmi Dilligil , İnci Şen , Şebnem Gürsoy , Tuna Arman , Selçuk Sazak , Erol Aydın , Aykut İspir , İlsu Olcahan Kubak yer alıyor. Serkan ile Duygu’ nun kara sevdasını konu alacak dizi başlardan her şeyden habersiz bir şekilde bir araya gelen çiftimizi konu alır. Bir şeyden habersiz Bodrum’ a gelen ikilinin bir anda tüm hayatı yalanlar içinde kalır. Bir süre sonra söyledikleri bu yalanlar içerisinde ayrılmak zorunda kalan çifti acaba neler bekliyor.

Keremcem Kimdir?

İki Yalancı Keremcem Kimdir? Keremcem Kimdir?

Keremcem 28 Aralık 1977 yılı Milas doğumludur. Lise yıllarında gitar çalan başarılı sanatçı Keremcem ilk bestesi Elimde Değil’ i  1996 yılında yaptı. Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezundur. 2005 yılında ilk albümü olan Eylül’ ü çıkardı. Altın Kelebek ve Popsav’ da En İyi Çıkış Yapan Sanatçı ödülünü kazandı. 2005 yılında Aslı ve Kerem adlı dizide başrol oynadı. Ardından Aşk Oyunu adlı dizide oynadı. Başarılı oyuncu şimdi ise İki Yalancı adlı dizide Kanal D ekranlarında yer alacak.

İki yalancı dizisi 10 Temmuz Pazartesi saat 20.00 de Kanal D ekranlarında yerini alacak. İki Yalancı dizisi ile ilgili gelişmeleri ve detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın