İki Yalancı Hangi Kanalda Ne Zaman Başlıyor?Konusu ve Karakterleri

yorumsuz
68 views

İki Yalancı Hangi Kanalda Ne Zaman Başlıyor?Konusu ve Karakterleri.Romantik komedi formatında yepyeni bir konu ile ekranlar karşısına gelecek dizimiz, ‘İKİ YALANCI’ ismi bile oldukça etkili, konusu merak uyandıran bu dizinin başrolleri de bir o kadar bilindik oyuncular olması, dizi severlerde oldukça merak uyandırıyor. İKİ YALANCI dizinin başrollerini Keremcem Ve Yağmur Tanrısevsin in paylaşacağı dizi Kanal D aracılığı ile karşımıza çıkmayı planlıyor. Yaz aylarında çekimlere başlanması düşünülen dizinin Eylül 2017 de Kanal D ekranlarında olması planlanıyor.

Dizimizden bahsetmek gerek konusu olağandan biraz farklı hatta baya farklı çünkü karakterimiz dizide çocukluk aşkı ile evleneceği umutlarına kapılıp, para için terk edilen bir karakterin duygularını canlandıran Keremcem karşımıza Serkan ismi ile başrolde yerini alıyor. İşinden çıkan ve ailesinin üstüne gelmesinden bunalan Duygu karakterini canlandıran Yağmur Tanrıversin bodruma doğru yola çıkar fakat bu yolda Serkan ile yollarının kesişeceğinden habersizce yola koyulurlar.  Paraya ve zenginliğe önem veren arkadaşları, maddi yönden sıkıntılı olan Serkan ve Duygu karakterinin aklına girer ve büyük bir yalanın içinde bulurlar kendilerini. Bu sırada gerçek bir aşka tutulmak ise planlarında olmayan bir konudur. Yalanın içinde gerçek bir aşkın içinde kalmak iki çifti ayrılığa sürükler fakat hayat onları tekrar bir araya getirir. Ve karşımıza romantik komedi formatında sürükleyici bir serüven ile karşımıza çıkarlar.

İki Yalancı Hangi Kanalda Ne Zaman Başlıyor?

Yakın zamanda karşımıza çıkacak olan yeni dizimizin, başrollerinde Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin’in bulunduğu İki Yalancı’nın kadrolarında ki diğer isimlerse şöyle Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsuOlcahanKubak (Aslı) gibi yetenekli isimlerde yer alıyor.

İKİ YALANCI NE ZAMAN HANGİ KANALDA?

Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin’inbaşrollerini üstlendiği İki Yalancı dizisi Kanal D’de izleyicileri ile buluşacak. Pazartesi günü saat 20.00’da ekranlar karşısına gelecek. Dizinin ilk bölümü ise 10 Temmuz’da ekranlarda olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın