İki Yalancı Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

yorumsuz
83 views

İki Yalancı Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Yaz döneminin merakla beklenen ve tanıtımı yapılan diziler arasında yer alan İki Yalancı dizisi ile ilgili gelişmeler sitemiz ayrıcalığı ile sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan İki Yalancı dizisinden bilgiler şu şekilde..

 

2016-2017 yayın döneminin artık sonuna geliniyor. Birbirinden önemli diziler sezon finali ve final yaparken diğer yandan da yaz dizilerinin tanıtımları yapılıyor. Yaz dönemine önemli bir giriş yapmak isteyen ve bu doğrultuda çalışmalarına devam eden Kanal D ekranlarının yeni dizilerinden bir tanesi de İki Yalancı dizisi olacak.

Tanıtım fragmanı yayınlanan ve büyük ilgi gören İki Yalancı dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var, konusu ne gibi soruların cevabını sizler için hazırladık.

 

İki Yalancı Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Yapımcılığını Tükenmez Kalem Film’in yapacağı yönetmenliğini ise Eda Teksöz’ün üstleneceği İki Yalancı dizisinin başrollerinde Keremcem, Yağmur Tanrısevsin gibi isimler yer alıyor. Tanıtım fragmanı yayınlanan İki Yalancı dizisinde Tanrısevsin ve Keremcem’in yanı sıra Serhan Arslan, Hazal Şenel, Koray Erkök, Tuna Arman gibi isimler de yer alıyor.

Bodrum’da tanışıp yaz aşkı yaşayan Serhan ve Duygu’nun birbirlerine söylediği yalanlar ve ardından birbirlerine gerçekten aşık olmalarını ele alan İki Yalancı dizisi ilk bölümü ile 10 Temmuz Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

 

Serkan sevgilisi tarafından terk edilir ve Duygu da işinden atılır. Kötü anılarla bir seneyi geride bırakan iki gencin yolu Bodrum’da kesişir. Kolay yoldan zengin olmanın yollarını arayan ve bunun hayallerini kuran iki gencin gönüllerine düşecek sevdadan habersiz olması diziyi daha da heyecanlı hale getiriyor.

Yaz aylarının en iddialı dizileri arasında yer alan İki Yalancı dizisinin çekimleri devam ediyor. Kısa süre içerisinde başlayacak olan İki Yalancı dizisinin çekimleri Ülkemizin cennet yerlerinden olan Bodrum’da başladı. İki Yalancı dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 23 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın