İki Yalancı dizisi nerede çekiliyor dizi seti nerede?

yorumsuz
82 views

 

Kanal D ekranlarında yayınlanan İki Yalancı dizisi nerede çekiliyor merak edenlere özel, işte dizinin çekimlerinin gerçekleştirildiği yer ve ayrıntılar.

Yeni sezonun en iddialı yapımlarından birisi olan İki Yalancı dizisi nerede çekiliyor seyirciler merak ediyor. Eğlenceli ve güzel bir aşk hikayesini ele alan dizinin çekildiği yerde ki doğa güzellikleri de dikkat çekiyor.

 

İki Yalancı dizisi nerede çekiliyor

 

Bodrum’da geçen bir hikaye olan İki Yalancı dizisi Bodrum ve civarını set olarak kullanıyor. Elde ettiğimiz bilgilere göre İki Yalancı dizisi yoğun olarak Bodrum’da çekilecek.

Başrollerinde Keremcem Yağmur Tanrısevsin gibi isimlerin yer aldığı İki Yalancı dizisinin ilk bölüm fragmanı da çok ilgi çekti. Dizinin tanıtım fragmanında iki ana karakter görüldü ve seyirci bu çifti beğendi.

Senaryosunu Gani Müjde’nin hazırladığı İki Yalancı dizisinin yönetmenliğini başarılı isim Eda Teksöz üstleniyor. Usta isimlerin bir araya geldiği yapımın yeni sezona damga vurması bekleniyor.

Başarılı projeleri ile tanınan yapım şirketi Tükenmez Kalem Film dizinin yapımını üstleniyor.

 

Peki İki Yalancı dizisinin konusu nedir?

 

Sevgilisi tarafından terk edilmiş olan Serkan ile işten yeni çıkarılmış olan Duygu’nun yolları Bodrum’da kesişir ve hikaye burada başlar. Kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kurmakta olan ikili bir dizi yalan ile birlikte ilginç bir hikayeyinin ana karakterleri olurlar.

İkilinin zaman içerisinde birbirlerine büyük bir aşk ile bağlanacaklarından henüz haberleri yoktur ve kader onları oldukça karmaşık bir yalan yumağı içerisine sarmalayacaktır.iki-yalancı-dizisi-nerede-çekiliyor

 

Çekimlerinin Bodrum’da yapıldığı bilinen dizinin oyuncu kadrosunda yer alan bir kaç isim daha açıklandı. Dizinin başrollerinde Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin ile birlikte Serhan Aslan, Koray Erkök ve Hazal Şenel’de yer alıyor.

İddialı bir yapım olan İki Yalancı dizisi senaristi yönetmeni ve oyucu kadrosu ile birlikte çok dikkat çeken projeler arasında yer alıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizi kısa süre içerisinde başlayacak.

Dizinin ne zaman yayın hayatına merhaba diyeceği de belli oldu. İlk tanıtım videosu yani fragmanı yayınlandıktan sonra dizinin önümüzdeki haftalarda yayına girmesi bekleniyordu.

İki Yalancı dizisinin yayın hayatına merhaba diyeceği tarih 4 Temmuz olarak açıklandı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın