İki Yalancı Cenk Kimdir? Koray Erkök Kimdir?

yorumsuz
88 views

İki Yalancı Cenk Kimdir? Koray Erkök Kimdir? İki Yalancı dizisi Tükenmezkalem yapım tarafından çok yakında Kanal D ekranlarında yerini alacak. Yeni dizinin yaz sezonunda ekranlarda yerini alması bekleniyor. Ayrıca yen sezonda da ekranlarda yerini alacak mı merak ediliyor. İşte İki Yalancı dizisiyle ilgili detaylar haberimizde.

İki Yalancı Cenk Kimdir? Koray Erkök Kimdir?

İki Yalancı Cenk Kimdir? Koray Erkök Kimdir? İki Yalancı dizisi çok kısa süre sonra Kanal D ekranlarında yerini alacak. Dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Bunlardan bazıları Keremcem , Yağmur Tanrısevsin , Serhan Arslan , Hazal Şenel , Koray Erkök , Pınar Karaman , Ahmet Kayakesen , Rahmi Dilligil , İnci Şen , Şebnem Gürsoy , Tuna Arman , Selçuk Sazak , Erol Aydın , Aykut İspir , İlsu Olcahan Kubak yer alıyor. Dizinin ünlü oyuncu kadrosu ile izleyicilerin karşısına çıkmasına çok az kaldı. Yeni dizi çok yakında Kanal D ekranlarında yerini alacak. Dizi ile ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Koray Erkök Kimdir?

İki Yalancı Cenk Kimdir? Koray Erkök Kimdir?

Koray Erkök 4 Ocak 1986 yılı İstanbul doğumludur. Genç ve başarılı oyuncu Bilkent Üniversitesinde Oyunculuk eğitimi almıştır. 2009 yılından itibaren profesyonel olarak oyunculuk hayatına başlamıştır. Deniz Yıldızı dizisi ile ekranlara merhaba diyen başarılı oyuncu farklı projelerde de rol almıştır. Şimdi ise İki Yalancı adlı dizide Cenk karakterini canlandıracaktır.

Yer aldığı projeler Deniz Yıldızı , Aşk Kaç Beden Giyer , Arka Sokaklar , İki Yalancı.

İki Yalancı dizisi ile ilgili gelişmeleri ve detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın