İki Yalancı 6 Bölüm Fragmanı

yorumsuz
100 views

İki Yalancı 6 Bölüm Fragmanı . İki Yalancı dizisi pazartesi günleri yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yeni dizi yeni sezonda da olacak mı merak ediliyor. Yeni dizi ekranlarda hız kesmeden devam ederken bakalım neler neler olacak. Hep birlikte izleyip göreceğiz. İki Yalancı dizisi ile ilgili merak edilenler haberimizde sizlerle.

İki Yalancı 6 Bölüm Fragmanı

İki Yalancı 6 Bölüm Fragmanı . İki Yalancı dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yeni sezonda da olup olmayacağı merak edilen dizi bakalım yeni sezonda yerini alacak mı? Kanal D ekranlarında pazartesi günleri saat 20.00 de yayınlanan yeni dizide bakalım neler neler olacak. Duygu ile Serkan bir araya gelebilecek mi? İkili hala hayatları ile ilgili birbirlerine yalan söylemeye devam ediyor. İkilinin yalanları ne zaman açığa çıkılacak merak ediliyor.

İki Yalancı 6 Bölüm Fragmanı

Yeni sezonda da olup olmayacağı merak edilen yeni dizide yalanlar ne zaman açığa çıkacak. Bakalım hep birlikte izleyip göreceğiz. İki Yalancı dizisi ile ilgili detayları ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İki Yalancı dizisi Pazartesi günleri saat 20.00 de ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor. Gelişmeler ve detaylar için sitemizi ve haberlerimizi takip etmeyi unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın