İki Yalancı 6 Bölüm 2. Fragmanı

yorumsuz
61 views

İki Yalancı 6 Bölüm 2. Fragmanı . Kanal D ekranlarında pazartesi günleri yerini almaya devam eden yeni dizi İki Yalancı ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Bakalım yeni dizi yeni sezonda da ekranlarda yerini alacak mı? Yaz sezonunda ekranlarda yerini almaya devam eden yeni dizi izleyiciler tarafından beğenildi mi merak ediliyor. Yeni bölümleri ile Duygu ve Serkan aşkını konu alan yeni dizi ile ilgili gelişmeler haberimizde sizlerle.

İki Yalancı 6 Bölüm 2. Fragmanı

İki Yalancı 6 Bölüm 2. Fragmanı . Yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden yeni dizi bakalım beğenilecek mi ve yeni sezonda yerini alacak mı merak ediliyor. Yeni dizi İki Yalancı pazartesi akşamları saat 20.00 de ekranlarda yerini alıyor. Yeni dizide Duygu ile Serkan ne zaman aşk yaşamaya başlayacak merak ediliyor.

İki Yalancı 6 Bölüm 2. Fragmanı

İki Yalancı dizisi ekranlarda hız kesmeden yayınlanmaya devam ediyor. Dizinin yeni bölümlerini ve gelişmelerle ilgili haberleri sakın kaçırmayın ve takipte kalın. Yeni dizi Kanal D ekranlarında saat 20.00 de pazartesi günleri yayınlanıyor. Yeni bölümleri ve haberleri kaçırmayın. Takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın