İki Yalancı 5. Bölüm Fragmanı Kanal D İki Yalancı

yorumsuz
65 views

İki Yalancı 5. Bölüm Fragmanı Kanal D İki Yalancı . İki Yalancı dizisi ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Yeni dizi Kanal D ekranlarında pazartesi akşamları saat 20.00 de yayınlanıyor. Bakalım yeni bölümlerde neler olacak hep birlikte izleyip göreceğiz.

İki Yalancı 5. Bölüm Fragmanı Kanal D İki Yalancı

İki Yalancı 5. Bölüm Fragmanı Kanal D İki Yalancı . İki Yalancı dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Yeni dizide Sercan ve Duygu aşkını ne zaman izlemeye başlayacağız ikilimiz ne zaman bir araya gelecek bakalım hep birlikte izleyip göreceğiz.

İki Yalancı 5. Bölüm Fragmanı Kanal D İki Yalancı . Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin’ in baş rollerinde yer aldığı yeni dizi Tükenmezkalem tarafından yapımcılığı yapılmaktadır. Dizinin müzikleri ise Kıraç tarafından yapılıyor ve yönetmen koltuğunda ise Eda Teksöz oturuyor. Gelişmelerle ilgili haberlerimiz sizlerle olmaya devam edecek takipte kalmayı unutmayın.

İki Yalancı 5. Bölüm Fragmanı

Kanal D ekranlarında yeni diziyi sakın kaçırmayın pazartesi akşamları saat 20.00 de ekranlarda yerini almaya devam edecek. Bakalım yeni dizi yaz sezonu sonunda da ekranlarda yayınlanacak mı yeni sezonda da ekranlarda yerini alacak mı?

İki Yalancı 5. Bölüm Fragmanı Kanal D İki Yalancı

Kanal D ekranlarında Pazartesi akşamları saat 20.00 de ekranlarda yerini almaya devam eden yeni dizi ile ilgili detayları ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 22 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın