İki Yalancı 4. Bölümde Neler Olacak? Kanal D İki Yalancı

yorumsuz
56 views

İki Yalancı 4. Bölümde Neler Olacak? Kanal D İki Yalancı Ekranlarda yayın hayatına devam eden yeni dizi İki Yalancı hız kesmeden yayınlanmaya devam ediyor. Ekranların yeni dizi İki Yalancı Kanal D ekranlarında saat 20.00 de pazartesi akşamları yayınlanıyor.

İki Yalancı 4. Bölümde Neler Olacak? Kanal D İki Yalancı

İki Yalancı 4. Bölümde Neler Olacak? Kanal D İki Yalancı . Yeni bölümlerle diziye yeni isimlerde dahil olmaya devam ediyor. Acaba yeni bölümlerde başka isimler de kadroya eklenecek mi merak ediliyor. İki Yalancı dizisi Kanal D ekranlarında yayın hayatına devam ediyor. Yeni dizi her pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Yeni bölümlerde Sercan ve Duygu kavuşabilecek mi? Yoksa hayatlarına farklı farklı şekillerde mi devam edecekler merak ediyoruz. Diziye yeni isimlerin de dahil olmasıyla dizide yeni aşklar olacak mı merak ediliyor. Sercan ve Duygu’ nun hayatı nasıl değişecek merak ediliyor. Gelişmeleri hep birlikte izleyip göreceğiz. Ekranların yeni dizisi İki Yalancı Bodrum çekimleri sona erdi artık dizinin yeni bölümlerinin çekimleri İstanbul’ da devam ediyor.

Yeni dizi İki Yalancı’ yı Kanal D ekranlarında pazartesi akşamları saat 20.00 de takip edebilirsiniz. Yeni bölümler ile ilgili gelişmeleri ve detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sakın kaçırmayın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 17 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın