İki Yalancı 3. Bölümde Neler Olacak? Kanal D İki Yalancı 3. bölüm Gelişmeleri

yorumsuz
69 views

İki Yalancı 3. Bölümde Neler Olacak? Kanal D İki Yalancı 3. bölüm Gelişmeleri . İki Yalancı dizisi ekranlarda hız kesmeden yayınlanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta pazartesi günü ekranlarda yerini almaya başlayan yeni dizi İki Yalancı 17 Temmuz Pazartesi günü akşamı da Kanal D ekranlarında saat 20.00 de yerini alacak. Yeni dizi ile ilgili gelişmeleri ve detaylar ile ilgili haberimiz sizlerle.

İki Yalancı 3. Bölümde Neler Olacak? Kanal D İki Yalancı 3. bölüm Gelişmeleri

İki Yalancı 3. Bölümde Neler Olacak? Kanal D İki Yalancı 3. bölüm Gelişmeleri . İki yalancı dizisi yakında Kanal D ekranlarında sevilen ve popüler bir hal alacak dizi olmaya hazırlanıyor. Güzel bir aşk hikayesini ekranlara getirmeye hazırlanan yeni dizi ünlü oyuncu kadrosu ile de göz doldurmaya devam ediyor. Bakalım yeni dizi İki Yalancı ekranlarda macerası uzun soluklu olabilecek mi? Yoksa yeni dizi sadece yaz sezonunda mı ekranlarda yerini alacak? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

İki Yalancı 2. Bölüm Fragmanı

Yeni dizi İki Yalancı yaz sezonu boyunca ekranlarda yerini almaya devam edecek. Yeni dizi Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Sakın kaçırmayın.

İki Yalancı dizisi Kanal D ekranlarında Pazartesi akşamları saat 20.00 de yayın hayatına devam ediyor. Yeni dizi ile ilgili gelişmeleri ve detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Gelişmeler için takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 15 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın