İki Yabancı 96.Bölüm Fragman Özeti 24 Haziran Cumartesi

yorumsuz
77 views

İki Yabancı 96.Bölüm Fragman Özeti 24 Haziran Cumartesi Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Hint dizisi İki Yabancı dizisinde heyecan sürüyor. Dizi 24 Haziran Cumartesi günü 96.bölüm ile yayınlanacak. İşte detaylar..

 

Ülkemizde Hint dizisi furyasının öncüsü olan ve her yapımı büyük ilgi gören Kanal 7 ekranlarının sevilen dizilerinden olan İki Yabancı dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Tam anlamıyla reytinglerde rekor kıran Hint dizisi İki Yabancı 24 Haziran Cumartesi günü 96.bölüm ile yayınlanacak.

Birbirinden önemli gelişmelerin yaşanacağı İki Yabancı dizisinden bilgiler şu şekilde;

İki Yabancı 96.Bölüm Fragman Özeti 24 Haziran Cumartesi

İki Yabancı 96.Bölüm Fragman Özeti 24 Haziran Cumartesi

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden İki Yabancı dizisinin yayınlanacak olan 96.bölümünde Saras’ı kaçırıp el koyan Prajand hiçbir şeyden haberi yokmuş gibi Kumud’a yardım etmeye devam eder. Kumud ise bu durumu ailesinden saklamıştır ancak Kabir sayesinde yine de durumları herkes öğrenir.

Prajand ise Kumud ile birlikte olabilmek için Saras’ı ortadan kaldırıp öldürme konusunda çok kararlıdır. Herkesten gizli olarak Saras’ı kaçırır ve depoda saklamaktadır. Saras’ın yokluğunda Kumud’a onu bulabilmesi için destek olmaktadır. Ancak gerçeklerden Kumud’un haberi yoktur. Kumud Saras’ın kaybolduğunu ailesine söylemek istemese de Kabir sayesinde ailenin haberi olmuştur.

Yaşanan gelişmelerin ardından Kumud’un babası bayılmıştır. Saras’ın başına kötü bir olay gelmesinden endişelenen ve ona bir şey olmasından korkan Kumud ise Prajand’ın yalanlarına inanmıştır. Saras ise kilitli olduğu depodan kurtulmak için elinden gelenin fazlasını yapar. Bakalım Saras kurtulabilecek mi göreceğiz.

 

Birbirini tamamlayan ruh ikizi olan ancak geleneklerden dolayı bir araya gelemeyen Saras ile Kumud’un aşk öyküsünü ele alan İki Yabancı dizisi her bölümü ile Kanal 7 ekranlarının izleyenlerini ekran başına kilitliyor.

Ülkenin önemli aristokrat ailelerinden birine mensup olan Saras’ın orta sınıf bir ailenin eğitimli ve kültürlü kızı Kumud ile görücü usülü ile tanıştırılması ile başlayan hikaye Kanal 7 ekranlarında olmaya devam ediyor. Dizi ile alakalı gelişmeleri sitemiz ayrıcalığı ile takip edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın