İçerde Ne Zaman Final Yapacak?Sezonun Son Bölümü Ne Zaman?

yorumsuz
180 views

Show TV ekranlarında pazartesi günleri izlenen ve herkes tarafından beğeni kazanan Fenomen dizi içerde final tarihi belli oldu. Senaryosu ve oyuncuları ile izleyiciden tam not almayı Başaran içerde dizisi reyting sıralamalarında iyi bir rakama sahip olmasına rağmen bu sezon sonunda final kararı aldı. Bizi yakından takip eden izleyiciler bu duruma üzülse de dizi final yapıyor. İçerde dizisi ne zaman final yapacak merak konusu oldu. İçerde dizisi sezonun son bölümü hangi tarihte yayınlanacak işte merak edilen detaylar.

Ay Yapım tarafından hazırlanan ve izleyiciye sunulan içerde dizisi başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut ,Çetin Tekindor, Mustafa Uğurlu, Nihal Koldaş, Rıza Kocaoğlu, Bensu Soral ,Damla colbay, Yıldıray Şahinler  gibi isimler yer alıyor. İki kardeş olan sarhoşun heyecanlı hayat hikayesinin anlatıldığı İçerde dizisi tek sezon olarak yayınlandı. Sevilen dizi Haziran ayında 39. bölümü ile izleyiciye veda edecek.

Içerde dizisi polis akademisinde okuyan Sarp ve Mert kardeşlerin birbirlerinden habersiz rakip olarak devam ettikleri hayatı konu alıyor. Sarp ve Mert gerçekte kardeştirler sert kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü tarafından polis Akademisi’nden mezun olmasına bir hafta kala Polislikten atılıyor. Mezuniyet günü Yusuf’a silah çeken sert böylece daha önce hiç bilmediğin bir hayata adım atıyor. Karanlık dünyada Sarp’ın en yakın düşmanı Mert oluyor. Ay Yapım tarafından hazırlanan dizinin final yapması izleyicilerini üzdü.

İçerde dizisi haziran 2017 tarihinde 39 bölüm ile ekranlara veda ediyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın