İçerde Çoşkun – Nebil Sayın kimdir kaç yaşında ve nereli?

yorumsuz
219 views

 

Show Tv’ nin sevilen dizilerinden İçerde her yeni bölümü ile izleyicilerinin beğenisini almaya devam ediyor. Sevilen dizi oyuncu kadrosu ile ve başarılı senaryosu ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Show Tv dizilerinden İçerde oyuncularından Nebil Sayın dizide Coşkun karakterini canladırıyor. İçerde Coşkun Celal Babanın geçmişindeki önemli karakterlerinden biri. Celal Babanın en büyük sırlarını bilen ve Celal Baba için büyük bir tehdit olan Coşkun son bölümde de hayatta kalmaya başardı ve kardeşleri sonunda birbirine kavuşturdu.

İçerde dizisi önemli karakterinden Nebil Sayın sonunda dizinin en büyük sırrını açıkladı ve Sarp Umut kardeşlerin birbirlerine kavuşmasını sağladı.

Yeni bölümleri hız kesmeden devam eden dizinin sevilen oyuncusu Coşkun karakterini canlandıran Nebil Sayın 45 yaşında ve İstanbullu. Daha öncesinde Suskunlar dizisi ile ekranlarda boy gösteren Nebil Sayın şuan İçerde dizisinde Coşkun karakterini canlandırmakta.

Coşkun Sap’ın kardeşi Umut’u küçük yaşlarda kaçırıp diğer kimsesiz çocuklarla birlikte dilendirip uzun yıllar Celal ile karşılaşana kadar hayatına devam etmektedir.

Ardından Celal Baba ile karşılaşınca önüne türlü engeller çıkan Coşkun Celal Babanın ölüm tuzağından kurtularak gizlice yaşamına devam eder.

İçerde dizisi yayınlanan son bölümüyle Coşkun’un sırrı açıklaması ile artık her şey değişmiştir. Dizinin yeni bölümü merakla bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın