İçerde 35.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Sarp Zor Durumda 22 Mayıs Pazartesi

yorumsuz
150 views

Her bölümü merakla takip edilen İçerde dizisinde özellikle son haftalarda yaşanan gelişmelerle birlikte heyecan tavan yaptı diyebiliriz. Yusuf Müdür’ün ölümü ile birlikte zor duruma düşen Sarp ne yapacak? İşte İçerde dizisinin fragmanı ve haberimizin detayları..

 

Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor gibi isimlerin yer aldığı İçerde dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Sarp ve Mert’in içerde olduğunun ortaya çıkması ile birlikte büyük savaş başlamıştı.

Birbirlerinden intikam almak isteyen Yusuf Müdür ve Celal Duman’ın karşı karşıya gelmesinin sonucunda Celal Duman Yusuf Müdür’ü vurarak öldürdü.

 

Haftaya damgasını vuran bu gelişmenin ardından İçerde dizisi yeni bölümü ile 22 Mayıs Pazartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yine heyecan dolu bir İçerde bölümü bizleri bekliyor.

Yusuf Müdür’ün ölümünden dolayı suçlanan Sarp emniyete götürülür ve “Yusuf Müdür’le uzun zamandır gizli görevde çalışıyorum, akademide müdürüme silah çekmem, hapis yatmam hepsi planın bir parçasıydı” açıklamasını yapar.

Sarp bu açıklamayı yapar ancak kayıtlarda böyle bir şey çıkmayınca Sarp zor duruma düşer. Öte yandan Coşkun’un Celal Duman’a silah çekmesi ise herkesi şaşkına çeviriyor!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın