İbrahim Tatlıses televizyon programı yapacak mı 2017 – 2018

yorumsuz
154 views

Yeni sezonda İbrahim Tatlıses televizyon show programı yapacak mı, Türkiye’nin sevilen ismi İbrahim Tatlıses yeniden ekranlara dönecek mi merak ediliyor.

Uzun yıllar boyunca İbo Show programı ile televizyon ekranlarında yer alan başarılı sanatçı İbrahim Tatlıses başına gelen talihsiz olay sonrası bir süredir ekranlarda yer almıyor ve yeni albüm çıkarmıyordu.

Geçtiğimiz günlerde basında yer alan bir habere göre; İbrahim Tatlıses’in televizyon programı yapması için tam 13 milyon liralık bir teklif yapıldı. Tatlıses bu teklifi geri çevirdi ve iddialara göre önce albüm çıkarmak istediğini söyledi.

Uğradığı saldırı öncesinde ATV ekranlarında programı bulunan İbrahim Tatlıses hangi kanal tarafından yapıldığı bilinmeyen teklifi aldığında duygulanmış ve mutlu olmuş fakat iddialara göre kabul etmemiş.

Albüm çıkarmak istediği bilinen İbrahim Tatlıses’in enerjisini ilk önce albüme ayırmak istiyor olduğu konuşuluyor. Usta sanatçının çıkaracağı albümde merak ile bekleniyor.

2017 – 2018 sezonunda Urfalı sanatçı İbrahim Tatlıses’in yeni bir programa başlaması kimseyi şaşırtmayacak gibi duruyor. Başarılı sanatçı albüm çıkardıktan sonra bir televizyon şovu ile ekranlardaki yerini alabilir.

İbrahim Tatlıses hangi kanalda yer alacak?

Usta sanatçı Tatlıses’in bir televizyon programı yapıp yapmayacağı dahi henüz kesin olarak bilinmemektedir. Bu nedenle hangi kanaldan teklif geldiği de bilinmemektir. Fakat usta sanatçı için 13 milyon Türk liralık bir teklif olduğu medyada yer almıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 27 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın