Herkes Kazanır Programı Neden Bitti?

yorumsuz
85 views

Show Tv ekranlarında tanıtımı yapılan ve ilk bölümü merakla takip edilen Herkes Kazanır programı ilk bölümü ekranlardayken yayından kaldırıldı. Peki Herkes Kazanır programı neden bitti? İşte detaylar..

 

Sunuculuğunu Hakan Bilgin’in üstlendiği Herkes Kazanır programı ilk bölümü ile geçtiğimiz akşam Show Tv ekranlarında oldu. Yarışma programı yayındayken Türk televizyonlarında nadir görebileceğimiz bir durum yaşandı.

Henüz ilk bölümünde olan Herkes Kazanır programı reklama gitti ve bir daha reklamdan geri gelmeyerek yayından kaldırıldı. Saat 23.30’da başlayan ve canlı olarak ekranlarda olan Herkes Kazanır programı böylelikle yayın serüveni en kısa olan program olarak tarihe geçti.

 

İlk dakikalarda yarışmacılarla tanışan ve sohbet eden Hakan Bilgin ardından yarışmanın kurallarını hatırlattı. Yarışma esnasında herkesin merakla beklediği o ilk soru bir türlü ekrana gelmeyince program reklama gitti.

Reklamların ardından o ilk soru yine gelmedi ve bir kez daha reklama gidildi ancak bu sefer reklamdan geri yayına dönülmeyince Herkes Kazanır yarışması yayından kaldırılmış oldu.

Herkes Kazanır programının bitme nedeni ise sosyal medya uygulamasının çalışmadığı yönündeki bilgiler olduğu belirtiliyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın