Güllü Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

yorumsuz
162 views

Güllü Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Yaz döneminin yeni dizileri arasında yer alacak olan Güllü dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. ATV ekranlarının reyting anlamında yüksek beklentilerinin olduğu Güllü dizisinin ne zaman başlayacağı ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Normal sezondan yaz sezonuna geçiş yaptığımız şu dönemde yeni yapımların haberlerini almaya devam ediyoruz. Yaz döneminin iddialı kanallarından ve normal sezonda da bir çok izleyicisi bulunan ATV’nin iddialı dizilerinden olacak Güllü dizisi ile ilgili hazırlıklar devam ediyor.

Romantik komedi dizisi olarak yayınlanacak olan Güllü dizisinin oyuncu kadrosunda tanıdık isimler yer alıyor. Bu isimlerden bir tanesi Yusuf Çim olacak. Çilek Kokusu, İçimdeki Fırtına gibi dizilerde rol alan ve aynı zamanda şarkıcılık da yapan Yusuf Çim yaz dizisi Güllü’nün başrol karakterlerinden olacak.

Güllü dizisinin bir başka tanıdık ismi ise Seren Şirince olacak. Berk Oktay, Pamir Pekin, Eda Ece gibi isimlerle başrollerini paylaştığı İlişki Durumu Karışık dizisinde rol alan Seren Şirince de Güllü dizisinde Güllü karakterini canlandıracak.

Karadeniz bölgesinde geçecek olan Güllü dizisi hakkında en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de dizinin ne zaman başlayacağı sorusu oldu.

 

Güllü Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Yaz dönemini kasıp kavurması beklenen diziler arasında yer alan Güllü dizisinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Oldukça sempatik ve bir o kadar da romantik bir kurguya sahip olan Güllü dizisinin yayın tarihi henüz netlik kazanmadı.

Yayın tarihi belli olmayan Güllü dizisinin Temmuz ayı içerisinde ATV ekranlarında olması bekleniyor.

 

Seren Şirince Kimdir?

Güllü dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Seren Şirince 1 Ocak 1991 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. 26 yaşında olan ve kariyer basamaklarını hızla tırmanan Seren Şirince ilk olarak Aşk Emek İster dizisinde Nazlı karakterini canlandırmıştır.

Asıl çıkışını İlişki Durumu Karışık dizisi ile yakalayan Seren Şirince bu dizide Berk Oktay, Pamir Pekin, Eda Ece, Nurseli İdiz gibi isimlerle başrolleri paylaşmıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın