Güldüy Güldüy Show Ne Zaman Başlayacak Saat Kaçta Hangi Gün

yorumsuz
118 views

Güldüy Güldüy Show Ne Zaman Başlayacak Saat Kaçta Hangi Gün . Güldüy Güldüy çocuk show yeniden ekranlara dönüyor. İzleyicisi ile buluşmaya gün sayan çocuk programı yine birbirinden güzel ve komik skeçleri ile ekranlarda yerini alacak.

Güldüy Güldüy Show Ne Zaman Başlayacak Saat Kaçta Hangi Gün

Show Tv ekranlarında yerini almaya hazırlanan çocuk eğlence programı 30 Haziran Cuma akşamı sevenleri ile buluşacak. İzleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan program 30 Haziran akşamı sevenleri ile buluşacak.  Programın kadrosundan birbirinden farklı çocuk oyunlar yer alıyor. Berat Efe Parlar , Ceren Reis , Alper Sadıkoğlu , Alperen Efe Esmer , Defne Erşen , Elif Sevinç , Enes Göçmen , Arda Kalaycı , Arda Taşarcan , Berkecan Akkaya , Dora Dalgıç , Arda Şahin , Gülse Göçer , Duru Hoşver , Eda Döğer , Efe Aydın , Nehir Gökdemir , Zeynep Ilgın Çelik , Yusuf Kemal Kılkış , Yusuf Batuhan Kıraç , İlknur Külahkıoğlu , Esat Polat Güler , İhsan Berk Aydın , İkre Külahlıoğlu gibi isimler yer alıyor.

Güldüy Güldüy Show Ne Zaman Başlayacak Saat Kaçta Hangi Gün

Program 30 Haziran Cuma akşamı saat 20.00′ de Show Tv ekranlarında yerini alacak. Güldüy Güldüy Çocuk Show ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Ve tüm gelişmeleri ve detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 23 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın