Gülden Avşaroğlu Kimdir? Nereli Kaç Yaşında Boyu Kilosu?

yorumsuz
69 views

Gülden Avşaroğlu Kimdir? Nereli Kaç Yaşında Boyu Kilosu? Gülden Avşaroğlu ile ilgili nereli , boyu, yaşı , kilosu , mesleği ve daha fazlası haberimizde sizlerle.

Gülden Avşaroğlu Kimdir? Nereli Kaç Yaşında Boyu Kilosu?

Gülden Avşaroğlu Kimdir? Nereli Kaç Yaşında Boyu Kilosu? Gülden Avşaroğlu 12 Ağustos 1980 yılı doğumludur. Gülden Avşaroğlu 1.70 cm boyundadır. Gülden Avşaroğlu 64 kg ağırlığındadır. Gülden Avşaroğlu kahverengi göz rengine sahiptir ve aslan burcudur. Doğum yeri İstanbul olan başarılı oyuncu şimdilerde ise Meryem dizisi ile ekranlarda yer alacak. Başarılı reyting rekorları kıran dizi Meryem de Selma karakterini canlandıracaktır.

Sevilen dizi Meryem yeni sezonda da ekranlarda yer alacak mı merak eidliyor. Çarşamba günleri saat 20.00 de Kanal D  ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Sevile yeni dizi Meryem Kanal D ekranlarında hız kesmeden yayınlanmaya devam ediyor.

M.S.Ü Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Gülden Avşaroğlu ilk olarak Bizimkiler dizisinde küçük yaşta kariyerine adım atmıştır. Birçok başarılı projede dizide yer alan oyuncu Gülden Avşaroğlu rol aldığı projelerden aşağıdadır.

Gülden Avşaroğlu Kimdir? Nereli Kaç Yaşında Boyu Kilosu?

 

Rol Aldığı Projeler

1989 – Bizimkiler

1994 – Çiçek Taksi

1998 – İkinci Bahar

2001 – Mutluyüz Ailesi

2009 – Çaylak

2007 – Demir Leblebi

2009 – Ey Aşk Nerdesin

2010 – Kadınların Kullanma Kılavuzu

2012 – Düşman Kardeşler

2015 – İlişki Durumu Karışık

2017 – Meryem

Meryem dizisi başarılı oyuncu kadrosu ile ekranlarda yer almaya devam ediyor. Yeni dizi detayları ve gelişmeleri için sitemizi ve haberlerimizi takip etmeye devam ediniz. Detaylar ve gelişmeler için takipte kalınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 4 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın