Gönder Gitsin 8. Bölüm Fragmanı Neler Olacak?

yorumsuz
29 views

Gönder Gitsin 8. Bölüm Fragmanı Neler Olacak? Gönder Gitsin yarışma programı ekranlarda yerini alacak. Yeni dizi Fox Tv ekranlarında bu akşam saat 22.15 de ekranlarda olacak. Her hafta yeni bölümleri ile ekranlarda yerini almaya devam eden yeni program yayınlanmaya devam ediyor. Gönder Gitsin yarışma programı ile ilgili detaylar haberimizde sizlerle.

Gönder Gitsin 8. Bölüm Fragmanı Neler Olacak?

Gönder Gitsin 8. Bölüm Fragmanı Neler Olacak? Fox Tv ekranlarında yayın hayatına devam eden yeni program her hafta ekranlarda yayınlanıyor. Yeni program saat 22.15 de ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor. Yeni bölümleri sakın kaçırmayın.

Gönder Gitsin 8. Bölüm Fragmanı Neler Olacak?

Gönder Gitsin 8. Bölüm Fragmanı Neler Olacak? Büyük Ödülü tam 150.000 tl olan yarışma programına sadece çift olarak katılınabiliyor. 10 soru ile yarışılan yeni yarışma programı ile ilgili detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. 10 sorunun bulunduğu yarışma programında her soru için 4 tane fotoğraf bulunuyor ve 3 tane soruya uygun fotoğraf yer alırken bir tane sorulan soruya uygun olmayan cevap yer alıyor. Detaylar için sitemizi takipte kalmayı unutmayın.

Yeni bölümleri ile ekranlarda yayınlanmaya devam eden yeni Program yayın hayatına devam ediyor. Fox Tv ekranlarında saat 22.15 de yayınlanıyor. Sevilen yarışma programı ile ilgili gelişmeleri ve detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 18 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın