Geçit Dizisi Ne Zaman Başlıyor Hangi Kanalda Saat Kaçta?

yorumsuz
106 views

Geçit Dizisi Ne Zaman Başlıyor Hangi Kanalda Saat Kaçta? Türkiye’ den bilim – kurgu dizisi geliyor. Dünyada izlenme rekorları kıran Bilim Kurgu dizisinin çekimleri Türkiye’ de başladı. Dizi şimdiden oldukça ses getirdi ve merak uyandırdı diyebiliriz. Geçit Dizisi Konusu Ne Oyuncu Kadrosu . BOOM Yapım tarafından çekimlerine başlanılan dizinin adı “Geçit” olacak. 100 yıllık gizemli bir macera hikayesini anlatan dizi 2017 ile 2117 tarihleri arasını konu alacak.

Geçit dizisinin çekimleri halen devam etmektedir. Dizinin ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacağına dair kesin bir açıklama henüz yapılmamıştır. Fakat Geçit dizisi ile ilgili tüm detayları gelişmeleri takip ediyoruz. Konu ile ilgili net bir bilgiye ulaşınca sizlere aktaracağız.

Geçit Dizisi Ne Zaman Başlıyor Hangi Kanalda Saat Kaçta?

Geçit Dizisi Ne Zaman Başlıyor Hangi Kanalda Saat Kaçta?

Geçit Dizisi Ne Zaman Başlıyor Hangi Kanalda Saat Kaçta?

Geçit Dizisi Ne Zaman Başlıyor Hangi Kanalda Saat Kaçta? BOOM Yapımcılık tarafından çekimlerine başlanılan dizi Temmuz ayında ekranlarda yerini almayı planlıyor. Dizinin oyuncu kadrosu ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Geçit Dizisi Konusu Ne Oyuncu Kadrosu . Geçit dizisi bir bilim kurgu dizisi olacak ve 100 yıllık bir macerayı ele alacak. Dizide ölümsüzlüğün peşinde olan ikiz kardeşini bulmaya çalışan bir gencin hikayesini izleyeceğiz. 100 yıllık gizemli bir yolculuk ve macera içinde genç Tarkaniler isimli örgütün yönettiği geleceğe gidecek.

Geçit Dizisi oyuncu kadrosu ve nerede ne zaman başlayacağına dair henüz net bir açıklama yapılmadı konu ile ilgili detayları ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın