Geçit Dizisi Konusu Ne Geçit Dizisi Oyuncu Kadrosu

yorumsuz
95 views

Geçit Dizisi Konusu Ne Geçit Dizisi Oyuncu Kadrosu . Türkiye’ den bilim – kurgu dizisi geliyor. Dünyada izlenme rekorları kıran Bilim Kurgu dizisinin çekimleri Türkiye’ de başladı. Dizi şimdiden oldukça ses getirdi ve merak uyandırdı diyebiliriz. Geçit Dizisi Konusu Ne Oyuncu Kadrosu . BOOM Yapım tarafından çekimlerine başlanılan dizinin adı “Geçit” olacak. 100 yıllık gizemli bir macera hikayesini anlatan dizi 2017 ile 2117 tarihleri arasını konu alacak.

Geçit Dizisi Konusu Ne Geçit Dizisi Oyuncu Kadrosu

Geçit Dizisi Konusu Ne Geçit Dizisi Oyuncu Kadrosu

Geçit Dizisi Konusu Ne Oyuncu Kadrosu

Geçit Dizisi Konusu Ne Geçit Dizisi Oyuncu Kadrosu . BOOM Yapımcılık tarafından çekimlerine başlanılan dizi Temmuz ayında ekranlarda yerini almayı planlıyor. Dizinin oyuncu kadrosu ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Geçit Dizisi Konusu Ne Oyuncu Kadrosu . Geçit dizisi bir bilim kurgu dizisi olacak ve 100 yıllık bir macerayı ele alacak. Dizide ölümsüzlüğün peşinde olan ikiz kardeşini bulmaya çalışan bir gencin hikayesini izleyeceğiz. 100 yıllık gizemli bir yolculuk ve macera içinde genç Tarkaniler isimli örgütün yönettiği geleceğe gidecek.

Geçit Dizisi Konusu Ne Oyuncu Kadrosu . Dizi ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve tüm gelişmeleri detaylıca sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın