Gecelerin Ötesi dizi konusu hikayesi ve ne zaman başlayacak?

yorumsuz
67 views

Beren Saat’in yeni dizisi Gecelerin Ötesi dizi konusu nedir oyuncu kadrosunda kimler var merak edenlere özel, yeni dizi Gecelerin Ötesi hakkında tüm bilinenler.

Ülkemizin başarılı sanatçılarından birisi olan Beren Saat ekranlara geri dönüyor, yen dizi Gecelerin Ötesi ile ünlü yıldızı yeniden ekranlarda görebileceğiz.

 

Gecelerin Ötesi dizisinin ayrıntıları belli olmaya devam ediyor. Dizinin yapımcılığını son olarak Söz dizisi yapımını üstlenen Tim&B yapacak. Timur Savcı ve Burak Sağyaşar ortaklığının üstleneceği yapım ile Gecelerin Ötesi dizisinin sezonun en iddialı yapımlarından birisi olacağını söyleyebiliriz.
Ayrıntıları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayan dizinin senaryosunu da ülkemizin güçlü kalemlerinden birisi olan Ethem Özışık hazırlayacak. Poyraz Karayel, Sana Bir Sır Vereceğim, Söz ve Sudan Bıkmış Balıklar senaryolarını hazırlayan başarılı isim Gecelerin Ötesi dizisinin senaryosunu da hazırlayacak.

Yine Poyraz Karayel dizisinden hatırlayabileceğiniz ünlü yönetmen Osman Taşcı, Gecelerin Ötesi projesinde yönetmen olarak yer alacak. Başarılı yönetmenin kariyerinde Olaylar Olaylar (film) Hayatımın Aşkı (Dizi), Gecenin Kraliçesi(Dizi) Poyraz Karayel(Dizi) gibi başarılı projeler yer alıyor.

Gecelerin Ötesi dizi konusu nedir?


Dizi sıra dışı bir aşk hikayesini ele alacak. Konusu hakkında çok fazla ayrıntının henüz ortaya çıkmadığı dizide oldukça farklı ve güçlü bir aşk hikayesinin işlenmesi bekleniyor.

Gecelerin Ötesi dizisinde henüz isimler net olarak belirlenmedi. Beren Saat’e teklif götürüldüğü biliniyor fakat henüz kesin bir açıklama bulunmuyor. Son dolaşan duyumlara göre Beren Saat projeye sıcak bakıyor.

Son olarak Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisi ile seyircinin karşısına çıkan Beren Saat’in yeniden ekranlarda olması onu sevenleri de mutlu edecektir. Bir süredir ekranlarda yer almayan Beren Saat özlenen oyuncular arasında yer alıyor.

Gecelerin Ötesi dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı da henüz kesin olarak bilinmiyor. Kimi medya organlarında Show TV ile Gecelerin Ötesi dizisinin adı birlikte anılıyor fakat bu konu hakkında da resmi bir durum bilinenlere göre henüz söz konusu değil.

Çok yakında hakkında daha fazla ayrıntı öğreneceğimiz Gecelerin Ötesi dizisinin oyuncu kadrosu ve yayınlanacak hikaye açıklaması ile birlikte tüm son duyumlar en son fragmanlar ve tüyolar sitemizde sizler için yer alacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın