Gazino Dizisi Nerede Hangi Gazinoda Çekilecek?

yorumsuz
31 views

Gazino Dizisi Nerede Hangi Gazinoda Çekilecek?Günümüz dizilerinde en çok başarı yakalamış ve yüksek reytinglere sahip olan çoğu dizinin yapımında emeği geçen Pınar Bulut ve Kerem Deen çiftinin harika projelerinden biri geliyor. Yeni sezonda Türk televizyon dizilerinde yer alacak gazino dizisinin hazırlıkları ve kadrosu hala konuşuluyor. Maksim gazinosuna benzeyen bir formatta ekranlara geleceği konuşuluyor.1960 ları andıracak ambiyansta olacağı biliniyor. Kadro hala kesin değil fakat son bilgilere göre başrol oyuncusu Beren saat olacağı iddiaları var ve Merve Boluğur un olacağı da söylemler arasında. Beren saat için partner arayışına başlanmış ama kimileri Barış Ardunç olacağını da iddia ediyor tabi ki kesin açıklamalar oldukça dizi ekibinden gelecek açıklamalar oldukça sizinle paylaşacağız.

Çekimlere henüz başlanmadı fakat şimdiden dizinin yoğun ilgi göreceği aşikar bir durum peki başrol oyuncusu olması planlanan Beren Saat ve kadroda olacağı kesinleşmiş Merve Boluğur kimdir?

Gazino Dizisi Nerede Hangi Gazinoda Çekilecek?

Beren Saat

26 Şubat Ankara da Dünya ya gelen yetenekli oyuncu Beren Saat Aşk’ı Memnu, Hatırla Sevgili, Fatmagül’ün Suçu Ne ve İntikam dizilerinde adından sıkça bahsettirmiştir. Ted Ankara Koleji’nden mezun olmuş. Sonrasında Başkent Üniversitesi İşletme bölümünü bitirmiş. Tomris Girioğluile çalışmaya hayatına atılan genç ve güzel oyuncu Beren Saat en son Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Kösem Sultan karakterini canlandırmıştır.

Merve Boluğur

16 Eylül İstanbul da Dünya ya gelmiş güzel ve bir o kadar başarılı oyuncu başak burcudur.  Murat Dalkılıç ile hayatlarını birleştirmişlerdir. Müjdat Sanat Merkezi’nde oyunculuk adına pek çok eğitim almış ve kendisini geliştirmiştir.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 8 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın