Gardırop Savaşları Final Tarihi Belli Oldu mu?

yorumsuz
204 views

Televizyon ekranlarında beğenilerek izlenen gardırop savaşları her geçen gün izlenme rekorları kırarak yayın hayatına devam ediyor. Gardırop Savaşları ne zaman final yapacak merak konusu oldu. Giyimine önem veren ve modayı yakından takip edenlerin özellikle tercih ettiği gardırop savaşları final tarihi hakkında kulislerde dedikodular yayılmaya başladı. Gardırop savaşları hafta içi her gün 14.15 saatlerinde izleyici karşısına çıkmaya devam ederken programı ne zaman final yapacak merak konusu oldu.

Gardırop savaşları giyimine önem veren 5 bayan yarışmacının her hafta jüri tarafından belirlenen konseptler ile kendini jüriye beğendirme ve puan alması ile ekranlara geliyor. Her gün kendilerine verilen bütçe ve İstanbul’un belli başlı semtlerinde alışverişe çıkacak olan yarışmacılar, iki saat içinde bütçelerini açmadan o günün konseptini oluşturuyordu.

Jüri karşısına çıkan yarışmacılar makyajından saçına giyimlerinden takılarının uyumuna kadar puanatabi tutuluyor. Her günün sonunda ve haftanın finalinde jüriden geçer not almaya çalışan yarışmacılar, jüri üyelerinden Gül Gölge saygı ve dünyaca ünlü tasarımcı Raşit Bağzıbağlı ünlü köşe yazarı Ayşe Bravın denemesinden geçiyorlar Gardırop Savaşları sezon finali yapacak mı? Yoksa finale mı gidiyor soru işaretleri ile dolu.

Ekranların beğenilen moda yarışması Gardırop Savaşları sezon sonunda final yapacak beğenilen yarışma ekranlara veda ediyor.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın