Galatalı Eşref Dizisi Oyuncu Kadrosu

yorumsuz
26 views

Galatalı Eşref Dizisi Oyuncu Kadrosu Yeni dizilere tanıklık ettiğimiz şu günlerde Türk televizyonlarına yepyeni ve iddialı bir dizi katılıyor. Bu dizinin ismi ise Galatalı Eşref olacak. Hazırlıklarının devam ettiği ve çekimlerinin yakında başlayacağı Galatalı Eşref dizisi ile ilgili hazırladığımız haberin detayları şu şekilde..

 

Ülkemizin ünlü isimleri arasında yer alan ve Yeşilçam denilince akıllara gelen ilk oyunculardan olan Kadir İnanır Galatalı Eşref dizisi ile ekranlara geri dönüyor. Sert mizacı ve başarılı oyunculuğunun yanı sıra yakışıklılığı ile de akıllarda yer etmiş olan Kadir İnanır uzun bir aranın ardından Galatalı Eşref dizisinde rol alacak.

Kadir İnanır’ın yanı sıra bir başka sert mizaca sahip olan ve Galatalı Eşref dizisinde rol alacak olan isim Gürkan Uygun. Yıllardır çeşitli televizyon kanallarında yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde rol alan  Gürkan Uygun aynı dizide Memati karakterini canlandıracak.

Galatalı Eşref Dizisi Oyuncu Kadrosu

Galatalı Eşref Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kadir İnanır ve Gürkan Uygun gibi isimlerin yanı sıra oldukça önemli isimler de Galatalı Eşref dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacaklar. Berk Hakman, Eda Ece, Hande Erçel gibi isimler de Galatalı Eşref dizisinin oyuncularından olacaklar.

Galatalı Eşref dizisinin en önemli isimlerinden olarak nitelendirilen usta oyuncu Kadir İnanır son olarak 2011 yılında İzmir Çetesi dizisinde rol almıştı. Aldığı tüm teklifleri geri çeviren İnanır tam 6 sene sonra Galatalı Eşref dizisi ile hayranlarının karşısına çıkacak.

Esen Ali Bilen, Emre Erkan ve Ece Umay Mit’in senaryosunu yazdığı ve çekimlerinin de bu ay sonunda başlanması planlanan Galatalı Eşref dizisinin henüz hangi kanalda yayınlanacağı ise netlik kazanmadı.

2017 yılının Eylül ayında başlayacak olan Galatalı Eşref dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın