FOX TV Sahur Sohbetleri sunucusu Fatih Savaş kimdir kaç yaşında nereli?

yorumsuz
648 views

Ramazan ayında FOX TV ekranlarında yer alacak Sahur Sohbetleri programı sunucusu kimdir merak edenlere Fatih Savaş hakkında bilgiler burada.

FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan Sahur Sohbetleri programı Fatih Savaş tarafından sunulacaktır. Ramazan ayı boyunca ekranlarda yer alacak program haftanın her günü yayınlanacak.

1 ay süresince her gece 01:30’da yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan Sahur Sohbetleri’nde birçok konu ele alınacak. Sahur programları arasında geceleri bir reyting rekabeti olması bekleniyor.

Geçtiğimiz sene TV 8 ekranlarında bir program sunan Fatih Savaş, Sahur Vakti programında yer almıştı. Programa konuk olarak Prof.Dr. Abdülaziz Bayındır katılıyordu. Hatta geçen yıl sahur imsak vakitleri hakkında büyük bir tartışma yaşanmıştı. Saatlerin yanlış olduğunu iddia eden konuğa karşı Fatih Savaş aksini dile getirmişti.

Diyanet İşleri’nin uyguladığı sahur vaktinin yanlış olduğunu söyleyen Prof.Dr. Abdülaziz Bayındır’a itiraz eden Fatih Savaş, aksini savunmaya devam etmişti ve basında bu durum kendisine geniş bir yer bulmuştu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın