Fox Tv Deli Gönül 3. Bölüm Fragmanı

yorumsuz
47 views

Fox Tv Deli Gönül 3. Bölüm Fragmanı . Deli Gönül dizisi ekranlarda yayın hayatına devam ediyor. 3. bölümüyle de Fox Tv ekranlarında yerini almaya hazırlanan yeni dizi fragmanı yayınlandı. Pazartesi akşamları ekranlarda yayın hayatına devam eden yeni dizi ile ilgili gelişmeleri ve detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. İşte Deli Gönül dizisi ile ilgili haberimiz sizlerle.

Fox Tv Deli Gönül 3. Bölüm Fragmanı

Fox Tv Deli Gönül 3. Bölüm Fragmanı . Deli Gönül dizisi Fox Tv ekranlarında yayın hayatına devam ediyor. Yeni dizi bu pazartesi akşamı saat 20.00 de yeniden ekranlarda yerini alacak. Yeni dizi Deli Gönül de çok yakında hep birlikte güzel bir aşk izleyeceğiz. Deli Gönül yayın hayatına yeni sezonda da devam edecek miyiz? Yoksa dizi sadece yaz sezonunda mı ekranlarda yerini alacak? Bu soruların cevaplarını hep birlikte izleyip göreceğiz.

25 Film Tarafından yapımcılığı yapılan dizinin yapımcılığını Fırat Parlak ve Koray Şahin yapıyor. Yeni dizinin yönetmen koltuğunda ise Selim Demirdelen ve Berat Özdoğan oturuyor. Yeni dizi Deli Gönül ile ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.

 

Deli Gönül 3. Bölüm Fragmanı

Fox Tv ekranlarında yayın hayatına devam eden yeni dizi Deli Gönül ile ilgili detaylar ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Konu ile ilgili detaylar için sitemizi takipte kalın.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 15 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın