Fi dizisi Songül Öden Kimdir Hangi Rolde?

yorumsuz
74 views

İnteraktif ortamda yayınlanan ve son dönemlerin en çok konuşulan dizilerinden olan Fi dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Dizi kadrosuna katılan Songül Öden ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..

Oyuncu kadrosunda Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Osman Sonant gibi isimlerin yer aldığı ve her bölümü merakla takip edilen Fi dizisi interaktif ortamda puhu tv’de yayınlanmaya devam ediyor. Şuana kadar 9 bölümü yayınlanan ve 10-11.bölüm fragmanları da dizi severlerin karşısında olan Fi dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Bu isim Songül Öden oldu. Fi dizisi Songül Öden kimdir?

Daha önce Gümüş, Umutsuz Ev Kadınları gibi dizilerde rol alan Songül Öden’i Fi dizisinde izleyeceğiz. 10-11.bölümleri yayınlanacak olan Fi dizisinin oyuncu kadrosuna katılan Songül Öden Sadık Murat Kolhan’ın eşi karakterini canlandıracak.

Songül Öden Kimdir

Songül Öden Kimdir?

Ülkemizin başarılı isimlerinden olan Songül Öden 17 Şubat 1979 tarihinde dünyaya gelmiştir. Diyarbakır doğumlu ve 38 yaşında olan Songül Öden sinema ve dizi oyuncusudur. Müteahhit bir babanın ve ev hanımı bir annenin kızı olan Songül Öden ilk oyunculuk deneyimini ise Ankara Deneme Tiyatrosunda yaşamıştır.

Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro bölümü oyunculuk anasanat dalı mezunu olan ve aynı zamanda Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda yarı zamanlı olarak şan eğitimi almıştır.

1999 yılında Ferhunde Hanımlar isimli tv dizisinde rol alan Songül Öden 2001 yılında Vasiyet, 2002 yılında Havada Bulut ve 2005-2007 yılında Gümüş isimli dizilerde rol almıştır.

72.Koğuş filminde rol alan Songül Öden tiyatro kökenli oyuncular arasında yer almaktadır. 2010 yılından beri Kerem Alışık ile birlikte olan Songül Öden 2015 yılında ise ayrılmıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın