Fi dizisi Göksel kimdir gerçek adı Armağan Oğuz kaç yaşında nereli?

yorumsuz
121 views

Fi dizisinde Göksel karakteri nereden geldi kimdir merak edenlere gerçek adı ile birlikte Armağan Oğuz hakkında ayrıntılar ve bilmek istedikleriniz.

Türkiye’nin çok dikkat çeken dizilerinden birisi olan Fi dizisinde Göksel karakteri son günlerde çok konuşulanlar arasında yer alıyor. İnternet üzerinden yayınlanmakta olan dizinin merak edilen ismi Armağan Oğuz’u sizler için araştırdık.

Bir kitap uyarlaması olan Fi dizisine dahil olan Armağan Oğuz dizide Göksel isimli karaktere hayat veriyor. Yakışıklı oyuncu son günlerde dizinin en çok konuşulan isimlerinden birisi oldu.

Armağan Oğuz 11 Şubat 1984 tarihinde hayata merhaba demiştir ve kendisi İstanbul doğumludur. 2004 yılında İstanbul Erkek Lisesini başarı ile tamamlamış ve Mimar Sinan Üniversitesi İstatistik bölümünü tamamlamıştır.

Başarılı sanatçı mezun olduğu yıl 2008 Best Model of Turkey yarışmasında ödül kazanmış ve aynı sene Best Model of The World yarışmasında ikinci olmayı başarmıştır.

Kariyerinde bu başarıları elde ettikten sonra Newyork’a yerleşen yakışıklı sanatçı New York Film Academy’de eğitim aldı. Aynı zamanda bu dönemde modellik kariyerine de devam etti.

Amerika’ad bazı okul projelerinde ve bağımsız filmlerde rol alan Armağan Oğuz daha sonra Hollywood Film Akademisi’nde oyunculuk eğitimini tamamladı ve 2012 yılında ülkemize geri döndü.

Şu anda Fi dizisinde Göksel karakterine hayat vermektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 27 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın