Feda Dizisi Başlama Tarihi ve Oyuncu Kadrosu

yorumsuz
29 views

Feda Dizisi Başlama Tarihi ve Oyuncu Kadrosu.Ekranların en çok konuşulan ve izlenen Kurtlar Vadisi Pusu, Süper Baba, Ekmek Teknesi, Acı Hayat ve Deli Yürek gibi iddialı ve hala akıllarımızdan silinmemiş dizilerde emeği bulunan yapımcı yönetmen Osman Sınav yeni projesi ile karşımıza çıkmayı planlıyor. Osman sınav kendisinin daha ilgili olduğu projelerle gelmeye hazırlanıyor. Başarılı yönetmen bu sefer karşımıza askeri ve dramalarına farklı yönden yaklaşarak karşımıza çıkartacak dizisi 4 şehit çocuğunun hayatta durabilme çabalarını bizlerle paylaşacak feda dizisi için çalışmalara başladı. Senaryo ümit saate ait dizinin Kanal D ile anlaşması iddiaları var.

Dizinin konusuna gelirsek biraz bahsetmek gerekir. Planlı bir suikast ile öldürülen savcı, askeri istihbaratçı, gazeteci ve polisin yetim düşen çocuklarının yaşadıkları olaylar ve olaylar üzerine değişen çocukların babalarının intikamı ve ölümlerinin sorumlularını bulmak için verdikleri mücadele anlatılmakta.

Feda Dizisi Başlama Tarihi ve Oyuncu Kadrosu

Normal dizi formatlarından farklı ve iyi bir yönetmenin elinde bulunan bu senaryo çok değerlenecek diye düşünüyorum. Ve bu önemli rollerde oyunculuk yapacak kişileri gerçekten merak ediyorum. Böyle başarılı işlere imza atan yönetmenin gerçekten başarılı bir iş çıkaracağına inancım sonsuz.

Aslında uzun zamandır çıkarılması beklenen bir proje fakat yeni yeni çalışmalarına başlanıldı dizinin ilk bölümünün ekim ayında girilmesi bekleniliyor. Umarım çok geç kalınmaz ve yeni sezon dizilerinin başlama tarihini çok fazla geçmez

Gerçi şimdiden bile uzun süre ekranlarda kalacağını düşünüyorum bu dizinin.

Tartışmaları şimdiden başlanan dizinin oyuncu kadrosu belli olur olmaz paylaşacak ve meraklılarına duyuracağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 7 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın